Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna adaptacija kuće

Rakitovica


Trebam sanirati balkon, sa stropa pada žbuka, trebam zamijeniti pločice isto zbog bolje hidroizolacije. Molim ponudu, kvadratura je cca 2,5 m2. Obradu špaleta, nakon ugradnje pvc stolarije, trebam majstora. Htjela bih renovaciju kupaone, znači pločice ofarbati ili postaviti druge. Hrastovu kuhinju ofarbati u bijelo, samo prednji dio i još neke sitnice. Želim modernizirati prostor. Trebam ponudu za preuređenje balkona u sobu. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Tražimo ponudu za pregradnju stana knaufom i kliznim staklenim vratima, u prilogu tlocrt, crvenom bojom označeno otprilike mjesto pregradnje. Također šaljem i pregled površine te jednu fotografiju što bi otprilike htjeli. Stan je novogradnja, prizemlje. Dnevna soba bi postala dječja soba za dva brata, a radna bi bila kutak za curicu. Tražim ponude za radove (shema prikazana na slikama), prvi zid, gletanje zida 5 m². Premještanje kuhinjskog odvoda, (plastična cijev) u lijevu stranu za 0.5 m. Premještanje postojeće utičnice za 0.5 m prema gore.
Drugi zid, postavljanje 4 kom novih utičnica (označene zelenom bojom na fotografiji). Radovi bi trebali poceti u roku 7 - 10 dana. Molim ozbiljne ponude.