
Kompletna adaptacija kuhinje
Bolman
Trebam ponudu za rekonstrukciju kupaone (skidanje starih pločica, nova vodoinstalacija, postvljanje novih pločica, čišćenje). Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Trebam ponudu za sanaciju dijela kupaonice (vodoinstalaterski i keramičarski radovi). Sanaciju dijela kupaonice zbog oštećenja nastalih uslijed curenja kondenzata od klima uređaja (cijev prolazi kroz kupaonicu).
U prilogu šaljem fotografije trenutnog stanja, kako biste mogli bolje procijeniti opseg radova. Opis potrebnih radova:
Vodoinstalaterski radovi: Prespajanje vodovodnih cijevi od lavaboa natrag na unutarnje (zidne) vodove. Podešavanje odvoda od kade kako bi se omogućilo postavljanje novih pločica i pravilno funkcioniranje odvoda. Provjera ostatka vidljive instalacije i sanacija eventualnih dodatnih slabih točaka (po potrebi).
Keramičarski radovi: Priprema podloge (čišćenje, niveliranje i sanacija žbuke). Polaganje novih pločica na dijelovima koji su trenutno otvoreni ili oštećeni, uz usklađivanje s postojećim pločicama. Fugiranje i završna obrada. Po potrebi izrada hidroizolacije na saniranom dijelu (ako se ustanovi da je oštećena ili nedostaje).
Dodatne napomene: Sanitarije ostaju montirane i ne treba ih demontirati. Ostatak kupaonice ostaje u postojećem stanju. Materijal može biti uključen u ponudu ili ga osigurava investitor — molim da navedete u odgovoru. Prije početka radova potreban je dolazak na izmjeru i točna procjena. Molim da mi dostavite:
1. Procjenu cijene (posebno rad i materijal, ako je uključeno).
2. Procijenjeno trajanje radova.
3. Moguć termin početka.
4. Informaciju o odvozu otpada i završnom čišćenju. Ukoliko su vam potrebne dodatne informacije, slobodno me kontaktirajte. Trebam ugradnju sobnih vrata, krpanje rupe u kupaoni sa gotovim estrihom nakon vodoinstalatera te još neke sitne radove. Molim ponudu za uslugu zamjene vodilica i postav ca 56 do 60 m2 AFC ploča. Stare gips karton ploče su već skinute. Trebam majstora za brušenje i lakiranje lamperije u kuhinji i hodniku. Trebam ponudu majstora za kulir, koji zna postaviti kulir iznad ulaznih vrata (nakon potresa iznad nekih stanova je otpao kulir i dijelovi žbuke). Radi se o neboderu i ne znam točno o koliko se stanova radi jer nisam predstavnik stanara, ali plaćanje kulira i radova bi išlo iz pričuve (dakle preko računa).