
Kompletna adaptacija kuhinje
Ivanovac
Molim posjet radi dogovora i ponudu za radove potrebne za uređenje obitaljske kuće građene 70-tih godina:
- kopanje kanala 2000 x 30 x 800 cm za postavljanje cijevi za vodu i električne instalacije (radovi bi največim dijelom trebali biti izvedeni ručno)
- skidanje drvene palisade i postavljanje knaufa u području stubišta
- fasaderski radovi
- skidanje stare stolarija i radovi prilagođavanja dimenzija otvora za prozore i vrata na novu dimenziju
- rušenje pregradnog zida i zaidanje novog na drugoj poziciji.
Zemljani radovi trebaju biti izvedeni do kraja srpnja, eventualno prvi tjedan u kolovozu, ostali rado po dogovoru. Trebam ponudu za vodoinstalacije, zidarske i keramičarske radove. Trebam ponudu za adaptaciju (dogradnju) stare obiteljske kuće s početkom gradnje u proljeće iduće godine. Molim da me kontaktirate da bih vam dostavio potrebne dokumente za davanje ponude. Promijenili smo krovište i za 1 metar podigli dio zidova u potkrovlju samo na jednoj strani kuće. Sad nam je žurno potreban majstor za požbukati taj dio zidova i postavit novi knauf. Radovi su potrebni odmah. Adaptacija kupaone 2.5 m2, instalacija tuš kabine. Trebam ponudu za adaptaciju / rekonstrukciju studio apartmana od cca 50 m2, i prenamjena u jednosobni apartman. Kupatilo se ne dira. Rušenje kamina, 1. zida sa voltom. Promjena keramike na podu, zatvaranje 1 vrata sa sa knaufom, izgradnja 1 sobe sa knaufom, ugradnjom ugradbenih ormara i kliznim vratima. Promjena 1 sobnih vrata. Promjena ulaznih vrata. Promjena nekih električnih instalacija zbog prenamjene prostora. Krečenje prostora. Odvoz sveg otpadnog materijala. Molim ponudu za potrebne radove sa materijalom i ponudu bez materijala dakle da sami kupujemo potreban materijal kako se dogovorimo. Radovi bi trebali početi najkasnije početkom ožujka i biti gotovi do početka svibnja zbog opremanja. Naime, razmišljamo o kupnji velikog stana (90 m2 ili više) te kompletnoj adaptaciji uz podjelu na dva manja, jedan za život, a drugi za najam.
Imate li možda iskustva s adaptacijama na zgradama u tom dijelu grada? Tek smo u fazi promišljanja i kalkuliranja, ali kao laicima nam je teško išta procijeniti bez stručnog mišljenja.
Ima li ikakve šanse da se adaptacija (dakle instalacije, podovi, zidovi, prozori i sve ostalo što je potrebno) odradi do nekih 50.000 eura za stotinjak kvadrata ili je bolje da odustanemo jer će se cijena popeti na puno više?