Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna adaptacija kuhinje

Pobri


Zatvaranje garažnog mjesta, jedan od tri manja mjesta na -3 etaži a moje je desno tako da taj zid ima. Garažno mjesto je 13 ili 14 kvadrata, znači lijevi zid i vrata. Molio bih vas odgovor na mail koji sam naveo. Trebao bih kompletnu adaptaciju / renovaciju kupaonice, dakle demontaža stare keramike i sanitarija, promjena cijevi, preusmjerene odvoda, promjena električnih instalacija, montaža nove keramike i sanitarija. Na nosivom zidu je otvor za ulaz u kupatilo. Treba ojčat taj otvor. Trebam ponudu za radove adaptacije kuhinje, cca 4 m2. Skidanje i postavljanje pločica, rušenje knauf zida, ugradnja filtera za vodu i eventualno podnog grijanja. Vodoinstalaterski radovi. Trebam ponudu za adaptaciju terase koja se nalazi u prizemlju. Potrebno je betoniranje s hidroizolacijom i postavljanjem pločica. Pola terase je zemlja a druga polovica su betonske ploče povezane smolom. Osim toga potrebna je obnova i farbanje betonske ograde, popunjavanje dva otvora cca 7 x 100 cm i stavljanje cijevi za odvod za vodu. Obnova i farbanje zida (fasade) izvana i iznutra terase.
Također treba postavljanje novih pločica na vrhu ograde i obnovu ili zamjenu metalnog dijela. Trebam ponudu za termoizolaciju, ljepljenje stiropora na plafon. Površina 50 m2. Kupili smo stariju kuću na kredit, dvije etaže cca 38 m2. Htjeli bismo najskromnije urediti i iznajmiti. Prije se živjelo na donjoj etaži, a na gornjoj su spavali gosti kad bi došli. Sada za iznajmljivanje dviju jedinica potrebne su preinake.
Gornja etaža: U wc treba staviti tuš (spojiti odvod, ozidati malo siporeksom / pločicama). Zid (nosivi) kupaonice treba probušiti da bi se dobio priključak za sudoper i perilicu rublja. Električni bojler koji sada opskrbljuje obje etaže, a nalazi se na gornjoj etaži, treba pomaknuti desno i odvojiti da bude samo za gornju etažu.
Donja etaža: U kuhinji gdje već postoji dovod / odvod vode treba osigurati i dovod / odvod za perilicu rublja. Treba instalirati zaseban električni bojler (po mogućnosti uzevši vodu sa miješalice kade).
Kontrolno električno brojilo: Na gornjoj etaži je brojilo, na donjoj etaži je ploča sa par osigurača. Potrebno je zasebno praćenje potrošnje struje ugradnjom nekakvog brojila. Lijepo molimo: cjenovnu ponudu, vremensku raspoloživost i trajanje radova.