Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna adaptacija kupaone

Breznica Našička


Trebam ponudu za izradu unutarnjih stepenica. Molim ponudu za uređenje kućice. Slike i nacrti postojećeg stanja u prilogu. Kućica je legalizirana i nalazi se u negrađevinskoj zoni. Specifikacija potrebnih radova:
1. Izrada krova na dvije. Krov bi se sastojao od betonske ploče i kupa. (postojeći krov bi demontirali sami)
2. Kućicu bi trebalo urediti do postavljanja keramike i bojanja. Postavljeni su novi PVC prozori, 3 kom, trebam ponudu za fino završavanje rubova oko prozora, oštećenja nastalih nakon ugradnje prozora, tražim majstora. Unutarnji radovi u prostoru cca 80 m2, postoji dio pregradnih zidova a dio treba izmjeniti. Prostor je rou bau, potrebno naprviti podove, pločice, wc, pregradne zidove itd plus struja, voda, odvodnja. Voda, struja postavljanje pločica može odvojeno ukoliko ne nudite i tu uslugu ili nemate svoje podizvođače. Nakon ugradnje novog bojlera ostala je rupa u kupaonici iznad jer je cijev izlazna manja, rupa je cca 38 x 25 cm i nije u sredini, trebam da netko zatvori rupu u zidu, molim ponude. Šaljem slilu na email. Trebam kompletnu rekonstrukciju stana, Trosoban stan površine 97 m2, visine 3,70. Površina stolarije, profilirana starinska 44 m2, površina parketa 67 m2, površina zidova za bojanje 258 m2, površina za postavljanje keramike 57 m2. Centralno plinsko grijanje / zemni plin već priključen /, Vaillant bojler i 7 radijatora. Vodoinstalacije za wc s ugradbenim vodokotlićem, umivaonikom i tuš kadom, kuhinjski sudoper.
Molim okvirnu ponudu za standardno bojenje zidova i stolarije, brušenje i lakiranje parketa, postavljanje pločica, centralnog grijanja i vodoinstalacije. Tražimo majstora za izmjenu drvenoga poda u starini. Radi se o 2 prostorije, zajedno oko 19 m2. Jedna prostorija je bila godinama vlažna, tako da je dio uz prozor oko 6 m2 djelimično propao, kad stanem, imam osjecaj da ću svaki trenutak pasti u konobu ispod kuhinje. Ne znam da li je greda koja drži propala. Druga prostorija je suha.
Budući da imamo plan za 2 - 3 godine kompletno renovirati, tražimo mogućnost promjene poda koji je za to vrime siguran i nije skup jer će se to sve obnavljati. Znači privremeno riješenje. Razmišljamo da u prostoriju koja je vlažna stavimo možda drvo koje se koristi za terase ako bi opet voda probila iako je sada izolirano.
Vidila sam ima u Bauhausu jeftinih alternativa. Radilo bi se oko 5. miseca.