
Kompletna adaptacija kupaonice
Novi Marof
Trebam adaptaciju kupatila, demontiranje sanitarija i tuš kabine te stavljanje novih elemenata. Kupatilo je cc 9 m2, po potrebi i savjetu jos nešto ako bude potrebno. Tražim tvrtku koja obavlja više građevinskih poslova odjednom jer imam nekoliko radova na kući koje je potrebno obaviti. Sanacija dimnjaka, zapravo bušenje rupe u podrum za čišćenje dimnjaka. Rušenje verande i izgradnja nove terase, rušenje zida u kuhinji i izgradnja izlaza kliznog na novu terasu. Zatim, ako bi u to vrijeme radili i kuhinju: postavljanje pločica, kao i novih utičnica za struju. Također, i novi pod u kuhinji. Zavisno o ponudi, moguća i sanacija kupaonice. Na mail adresu vam mogu poslati i slike verande. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice i ako je moguće, žbukanje, brušenje i bojanje zidova i stropova u drugim sobama.
Sami ćemo kupiti potrebnu opremu i dostaviti je na lokaciju. Bili bismo vrlo zahvalni ako bi se cijeli projekt mogao dovršiti do kraja 2020. godine. Zanima me demontaža lamperije iz dnevne sobe hrastove kuće, dimenzija cca 20 kvadrata te postavljanje nove izolacije i oblica ili lamperije, trebam ponudu. Trebam ponudu za sanaciju nastale pukotine na kući i sanaciju terase. Nakon ugradnje novog bojlera ostala je rupa u kupaonici iznad jer je cijev izlazna manja, rupa je cca 38 x 25 cm i nije u sredini, trebam da netko zatvori rupu u zidu, molim ponude. Šaljem slilu na email. Potrebni su nam izvođači za dio radova na adaptaciji recepcije. Radi se o sljedećim radovima: - rušenja (rušenje pulta, rušenje spuštenog gipskartonskog stropa cca 50 m2, rušenje sokla od keramičkih pločica cca 25 m, rezanje dijela betonskog zida radi izrade vrata cca 1 m2).
Gipskartonski radovi (izrada spuštenog stropa cca 50 m2, izrada jednog zida cca 4,5 m2 ), soboslikarski radovi (bojanje zidova cca 80 m2, bojanje stropova cca 50 m2).