
Kompletna adaptacija kupatila
Čižići
Adaptiram staru kuću, zidovi su zidani 1955. godine, trebalo bi neke zidove srušiti i nove zazidat te napraviti hidroizolaciju i sanaciju vlage. Površina kuće je 11,5 x 8,5 m. Skidanje zidnih pločica u kupaoni, gletanje i bojanje zida bojom za kupaone, kupaona veličine 4 kvadrata, oko 20 kvadrata površine zidova. Trebam ponudu za zidarsku obradu oko vrata i ugradnju dvije lajsne. Javiti se porukom na whatsapp. Trebam kompletnu rekonstrukciju stana, Trosoban stan površine 97 m2, visine 3,70. Površina stolarije, profilirana starinska 44 m2, površina parketa 67 m2, površina zidova za bojanje 258 m2, površina za postavljanje keramike 57 m2.
Centralno plinsko grijanje / zemni plin već priključen /, Vaillant bojler i 7 radijatora. Vodoinstalacije za wc s ugradbenim vodokotlićem, umivaonikom i tuš kadom, kuhinjski sudoper.
Molim okvirnu ponudu za standardno bojenje zidova i stolarije, brušenje i lakiranje parketa, postavljanje pločica, centralnog grijanja i vodoinstalacije. Trebam ponudu za renoviranje kupatila u stambenoj zgradi i postavljanje keramike oko 20 kvadrata zid i pod zajedno. Trebam osobu koja bi radila svaki dan na par sati ili kako god po dogovoru, idelno osoba koja je spretna i puno toga zna sama napraviti. Potrebno je farbanje vanjske stolarije, farbanje balkonske ograde, i hrpa manjih radova na kući koja je stara 20 godina i ima hrpu manjih stvari za odraditi. Trebam ponudu za radove adaptacije, postavljanje podnih pločica, niveliranje, postavljanje na dio zida zidnih pločica, saniranje puknutog zida i farbanje stropa. Kupaona ima kvadraturu oko 6 m2.