
Kompletna adaptacija kupatila
Lošinj
Trebam majstora za izradu drvene galerije 4 x 2,3 m u potkrovnom stanu. Molim izvid i izradu ponude za popravak nastale štete uslijed olujnog nevremena prošlog ljeta, usljed kojeg je oštećen krov cijele zgrade. Moj stan se nalazi u prizemlju i nastala šteta je poprilična. Potrebno je:
- zamijeniti podove (uključuje i ukrasne lajsne)
- provjeriti stolariju (izlazne staklene stijene na dvorište)
- razmontirati i proširiti dvorišni dio 'terase'
- zamijeniti roletu u dnevnom boravku
- popraviti zidove oštećene radi vlage. Molim ponudu za uređenje kućice. Slike i nacrti postojećeg stanja u prilogu. Kućica je legalizirana i nalazi se u negrađevinskoj zoni. Specifikacija potrebnih radova:
1. Izrada krova na dvije. Krov bi se sastojao od betonske ploče i kupa. (postojeći krov bi demontirali sami)
2. Kućicu bi trebalo urediti do postavljanja keramike i bojanja. Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije stana od 65 m2. Treba renovacija kuhinje, kupatila, keramika, parket, eventualno isto prozore i neke radove na balkonu. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kupaonice 2,1 x 2,3 x 2,5 (visina)
- skidanje starih pločica
- priprema zidova i poda za postavljane novih pločica
- zamjena vodovodnih instalacija
- postavljanje novih pločica (zid + pod)
- izrada postolja za umivaonik (ytong blokovi ili knauf)
- izrada pregradnog zida između kade i umivaonika (ytong ili knauf)
- izrada zidnih polica (ytong blokovi ili knauf)
- ugradnja novih sanitarnih elemenata (wc, kada, umivaonik).
Početak radova: travanj Trebala bi adaptaciju kupaonice, zamjena cijevi, wc-a s kotlićem i kade. Veličina kupaonice je 215 x 160. Također bi trebala krečenje cijelog stana, veličine 40 kvadrata. Tražim majstore za adaptaciju kuće. Promijenio bih raspored prostorija, stavio knauf na plafon, betonirao pod i ostalo.