
Kompletna adaptacija stana
Kukuljanovo
Potrebna kompletna adaptacija stana od 35 m2, instalacije struje i vode, zidanje zida i proširivanje stepenica. Zanima me zidarska obrada oko pvc prozora. Prozori su ugrađeni 2018. godine i odrađena je i zidarska obrada ali su od tada nastala određena oštećena. Sa vanjske strane (napominjem da živimo na 11. katu) ostala je vidljiva pur pjena a rekla bih i stiropor, nisam sigurna. Vidim da je kod drugih to uredno pokrpano pa vjerujem da ne mora biti tako bez obzira na visinu.
Trenutna situacija je da su zidovi popucali najviše oko kutija sa roletama. Također nam kroz kutije puše kada je jak vjetar. Po upitu mogu poslati slike i sve što treba. Soba 1 - 3 prozora, soba 2 - 2 prozora, soba 3 - 2 prozora i balkonska vrata, kupaonski i kuhinjski prozor. Molila bih da se zainteresirane jave s ponudama ili za daljnji dogovor. Tražimo izvođača radova na privatnoj kući za izmjenu krovišta. Površina krova je cca 110 kvadrata. Trenutno je crijep, želimo lim. Izrada termoenergetske fasade, promjena instalacija, struja, voda. izmjena stolarije, skidanje unutarnje izolacije, obnova kupaonice i kuhinje. Trebam ponudu za radove sanacije uličnog pročelja na objektu, zidarske radove, ličilačke i fasaderske radove, limarske radove i ostalo, sve prema priloženom troškovniku. Trebam adaptaciju kupaone: tuš kada, umivaonik, wc školjka, vodovodne instalacije, keramičke pločice, dimenzije kupaone 2.5 * 2.7 m. Potrebna je adaptacija dvosobnog stana od 58 m2. Ideja je rasporediti prostor i eventualno srušiti zidove (i raditi pregradne zidove) da se dobije trosoban stan koji bi uključivao spavaću sobu, dječju ili manju sobu i dnevni boravak koji može dijeliti prostor sa kuhinjom i manjom blagovaonicom.
Također je potrebna kompletna obnova podova i zidova, uključujući i novu rasvjetu (npr. spušteni strop sa LED rasvjetom) pa bi i za te stavke valjalo osmisliti sve od vrste materijala pa do samih završnih "final touch" radova da se dobije prozračan i svijetao stan. Svaki savjet je više nego dobrodošao. Unaprijed hvala. Potrebna nam je sanacija curenja vode kod PVC prozora. Prijašnji vlasnici su zatvorili balkon prije nekoliko godina i nisu kvalitetno odradili posao pa se voda slijeva pod i iznad prozora. Trebalo bi napraviti sanaciju izvora curenja vode i zaštitu da se više to ne događa.