Kompletna izrada stiropor fasade
Karin
1. Molim okvirnu ponudu za sanaciju krovišta na vikend kući katnici. Pokrov je crijep Kanjiža i u dobrom stanju (oko 30 g. star), 10-tak je crijepova oštećeno pri potresu, ali su vanjske grede loše - nagrižene a nutarnje u upitnom stanju. Dodatno trebalo bi vidjeti u kakvom je stanju krovna izolacija (mineralna vuna), budući se vikendica nije koristla 2-3 godine i zatekli smo tragove glodavaca, vjerojatno puhovi - progrizli su rupe u fasadi uz krov.
Krovu se može pristupiti izvana - sa terase (visina oko 3.5 m) ili većim ljestvama s tla (visina do žlijeba oko 6 m sprijeda, a najmanje je straga - oko 4.25 m).
Krov je na dvije vode, površine oko 47m2, nagiba 33 st., sljeme je na 8m visine sprijeda odn.na oko 6m straga. Pristupni put je makadam.
2. Dodatno - hidroizolacija vanjskih zidova i temelja zanima nas ponuda i za 2 zida (5,5 m zid u kosini i 4,5 m zid u iskopu od oko 2 m), sa uklanjanjem betonskih stepenica širine 0.5 m i iskopom nasutog materijala.
3. Stavljanje termofasade uz korištenje državne subvencije - stiropor 8 - 10 cm, ukupno 90 m2 (3 zidne plohe) i dio stolarije (prozori), po dogovoru. Trebam uslugu postavljanja fasade cca 300 m2. Može s vašim materijalom i bez, stiropor 10 cm. Molim ponude sa i bez materijala. Trebam ponudu za postavljanje silikatne fasade u bijeloj boji na kući cca 150 m2. Molim ponudu sa i bez materijala. Trebam ponudu za izradu fasade od 8 cm stiropora. Molim cjenu po m2. Potrebna firma za izradu fasada 30 eura m2. Potrebni građevinski izvođači grubih radova, zidanje, cijena po dogovoru za objekat kuće. Trebam urediti ogradu oko kuće koja je zidana i dosta propala, dužina je oko 30 metara isto tako onda trebam bojanje iste sa fasadnom bojom. Trebam ponudu za popravak fasade, stiropor 8 cm. Zbog radova na odvodu, morala se napraviti rupa na fasadi, cca 3 m2. Rupu bi trebalo popuniti i ponovo postaviti stiropor.