Gradnja, grubi radovi

Kompletna izrada stiropor fasade

Spit


Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Trebam ponudu fasadera, striopor je poljepljen, stavljanje mrežice, gletanje i završni sloj, sav materijal imam, kuća je cca 250 kvadrata. Trebam ponudu za gradnju 6 apartmaja po cca 40 m2, ukupno negde oko 240 m2, na zemljištu 610 m2. 2 etapa: izgradnja, krov i fasada + kamena ograda visina 1,5 m. Radovi će biti negde od veljače dalje. U cijeni mora bit materijal i transport, moderna kuća s ravnom krovom. Fasada na obiteljskoj kući, oko 300 kvadrata. Trebali bi majstora koji bi prebojao postojeću fasadu na obiteljskoj kući, ccc 350 kvadrata. Molim ponudu za izradu fasade površine 250 m2, stiropor d = 15 cm. Trebam ponudu fasadera. Potreban izvođač radova za obnovu stare fasade na obiteljskoj kući. Površina fasade je 130 m2. Visina vanjskih zidova je od 8 do 10 m. Dvije strane kuće se nalaze na javnoj površini te je potrebno ishodovati dozvolu za postavljanje skele na javnoj površini. Treća strana se nalazi u dvorištu dok je četvrta naslonjena na susjednu zgradu. Toplotna izolacija se neće raditi zato što je rijec o objektu izgrađenom prije 1968. godine te je projektom predviđeno zadržavanje postojećeg izgleda fasade. Planirano je otući stari i slabi dio fasade dok zdravi zadržati te sve jednobrazno urediti. Debljina predviđene fasade je 2 do 3 cm. Najam skele i materijala ja osiguravam ili uz dogovor. Molim ponude na whatsapp ili viber.