Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna obnova kuće

Koritinja


Trebam obradu špaleta za 3 prozora te postavljanje unutarnjih i vanjskih klupica. Zbog rušenja zida koji je načelno pregradni, ali nosi i krovnu kućicu (ne i konstrukciju kuće), trebalo bi ojačati statiku na način da se postojeća drvena greda krovišta zamijeni čeličnom gredom te da se u jednoj sobi nosivi drveni stup zamijeni čeličnim stupom. Imamo izračun statičara. Želim staviti lamperiju na zidove u sobi veličine 4,75 x 7,16 m, visina zida je 2,5 m. Tražimo radnike za slijedeće radove u sobi površine cca 12 m2 (h = 260 cm):
1. Elektro radovi: zamjena utičnica (štemanje zida zbog stavljanja veće utičnice) i ugradnja dodatne utičnice na novoj poziciji
2. Soboslikarski radovi: brušenje, gletanje i bojanje zidova i stropova
3. Podopolagački radovi: brušenje i lakiranje postojećeg parketa ili postavljanje laminata preko postojeće podne obloge.
Materijal osiguravamo mi, molim ponudu za izvođenje radova i moguće rokove izvedbe. Trebam ponudu za prizemno uređenje, poželjan pregled na lokaciji. Trebam krpanje šliceva nakon izvođenja instalacija, žbukanje (krpanje žbuke na zidovima na kojima je prestarila i obijena je cca. 15 m2), zidarska obrada (žbukanje) špaleta unutarnjih vrata nakon vađenja štokova (5 vrata) - ostaje prolaz bez štokova i vrata. Zidanje dva parapeta siporeksom u zidu debljine 35 cm te sužavanje otvora prozora za cca. 10 cm. Trebam ponudu za građevinske radove pregradnje spremišta površine 8 m2 na 3 dijela prema nacrtu u prilogu.