Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna obnova kuće

Osečka


Trebam ponudu za obradu oko 3 novopostavljena prozora. Slike prozora su u privitku. Potrebno je urediti balkon od 5 m2. Skinuti bočne željezne ograde te zazidati. Bojanje fasade i unutrasnjog dijela balkona. Provlačenje struje za rasvjetu i utičnice, keramika na pod balkona. Trebam nekoga da makne kadu i oploča zid i pod na mjestu te kade, sredi odvod, postavi samo staklenu stijenu ili vrata da se to zatvori. Ova stara kada je 150 / 73 cm. Trebam ponudu za uređenje stana:
- Farbanje 4 radijatora (van stana) i cijevi unutar stana,
- Farbanje i uređivanje 7 vrata i štokova (vrata izvan stana),
- Uređenje balkona - postavljane pločica oko 7 m2,
- Brušenje i farbanje ograde 6 m i uređenje zida,
- Postavljanje pločica u kuhinji i hodniku, skidanje starih i micanje / vraćanje kuhinje oko 19 m2.
S radovima bismo započeli što prije. Radovi za farbanje radijatora započeli bi u 6.mj., kad se izbaci voda iz sustava. Totalna renovacija kuhinje, od poda, struje, vode, čije su mjere 250 × 315. Zidana kuhinja, molim ponudu sa okvirnom cijenom. Trebam ponudu za preinaku stana. Ukoliko vam je interesantno možete se javiti za detaljniji dogovor. Trebam preuređenje kompletne kuhinje, veličine 2,6 x 2,5 m, u obiteljskoj kući u nizu. Potrebno je:
a) napraviti dizajn nove kuhinje, dosadašnje tlocrtne površine oko 6,5 m2
b) demontirati postojeće kuhinjske elemente i polu-ugrađenu smočnicu veličine 1,0 x 0,7 m
c) izraditi novi pregradni zid 1,0 x 2,5 m, debljine 15 cm
d) djelomično premjestiti neke električne vodove
e) postaviti keramiku na podu kuhinje i zidovima
f) izraditi i montirati klizna vrata između kuhinje i blagovaonice, veličine otvora 1,3 x 2,5 m
g) izraditi i montirati kuhinjske elemente u dva nasuprotna reda, duljine 2,6 m svaki. Vanjski zid za kuhinjsku napu je probijen i sada se koristi.