
Kompletna obnova kuće
Slivno
Promijenili smo krovište i za 1 metar podigli dio zidova u potkrovlju samo na jednoj strani kuće. Sad nam je žurno potreban majstor za požbukati taj dio zidova i postavit novi knauf. Radovi su potrebni odmah. Trebam ponudu za totalnu renovaciju kuće, što uključuje renoviranje kupaone (cijevi, pločice, sanitarija), kuhinje, dnevni boravak, potkrovlja i problema rješavanja pregradnog zida. Trebamo majstora za probijanje pregradnog zida, za ugradnju dvaju sobnih vratiju, prije toga postavu 35 m2 podne betonske podloge za kasniju postavu keramike.Također postavu 35 m2 keramike u ljepilo ili direktno u podlogu. Podloga treba biti 5 - 6 cm debljine. Trebam majstora za ravnanje podova, zidova i stropa u kupaoni cca 5 kvadrata, hidroizolacija i postava keramike. Trebam ponudu za sanaciju pukotine na fasadi lođe na 8. katu nebodera, koji ukupno ima 16 katove. Treba izrezati žlijeb i popuniti rupu te cijeli taj dio sanirati i napraviti neku izolaciju da ne vlaži u sobu. Tražim ponudu za:
1. zazidavanje nekoliko otvora na postojećem objektu
2. dizanje krova u prostoriji na katu (krova pokrivenog sendvič panelima, postojeća nosiva konstrukcija od drvenih greda)
3. dizanje zidova na gore spomenutoj prostoriji na katu kako bi se dobila veća visina
4. ponovno pokrivanje krova - sa kupama
5. otvaranje otvora za stepenice u ploči između prizemlja i prvog kata
6. dodatno prekrivanje krova na kojem se nalaze sendvič paneli - novi pokrov ići će od kupa
Objekt se može pogledati prema dogovoru. Za dogovor nazvati na tel. Radovi moraju biti dovršeni najkasnije do 20.05. Trebam ponudu za montažu amstrong stropa u uredu, cca 60 m2, sav materijal je na gradilištu.