Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna obnova kuće

Tomaševec


Trebam ponudu za adaptaciju kupatila 4 m2. Sanacija stropa površine 166,5 metara četvornih
1. Osiguranje stropa prostorije prije izvođenja radova s podupiračima kako bi se spriječilo urušavanje istog
2. Demontaža postojećeg stropa (skidanje knauf ploča, žbuke i mreže od trske)
3. Odvoz građevinskog otpada na deponij
4. Rekonstrukcija postojeće stropne konstrukcije (popravak puknutog dijela konstrukcije s drvenim fosnama i pričvršćivanje na nosivu gredu
5. Dobava materijala potrebnih za postavljanje knauf ploča (knauf ploče investitor posjeduje)
6.Usluga montaže knauf ploča
7.Gletanje spojeva na stropu i priprema stropa za bojanje Trebala bih ponudu za popravke koji će eventualno trebati nakon nastale štete (rupa u knafu, oštećen parket), kompletan maleraj. Trebam izvođača za postavljanje stare cigle na zid. Cigla je rezana na 3 cm, ukupno imamo površinu od 10 m2 - 5 m2 zida u stanu i 5 m2 zida na balkonu. Trebam ponudu za obnovu manjeg dijela štoka / dovratnika od psećih ogrebotina. Trebam kvalitetne majstore za navedene radove s kojima bi što prije htjeli započeti: Usluga keramičara; skidanje starih pločica i stavljanje novih u kupaonici od cca 3 m2; skidanje pločica u malom wc-u (2 m2) i također postavljanje novih; završiti postavaljanje kuhinjskih zidnih i podnih pločica; Usluga vodoinstalatera za promjenu sanitarija; Usluga stolara: Skidanje starih drvenih prozora i okvira u kupaonici, wc-u te dnevnom boravku (okviri veličine 130 cm širina i 170 cm visina) te postavljanje novih. U kupaonici i wc bi se trebalo još dodatno smanjiti gabarit prozora prije postavljanje novih. izradnja kuhinjskog namještaja; sanacija starih vrata ili napraviti nove; Usluga parketara: brušenje i/ili lakiranje parketa u dvijema sobama veličine cca 20 m2; Soboslikara: Kompletno saniranje od potresa i ličenje stana od 130 m2
Molim vidjeti u privitku slike kupaonice i wc kojima treba promjena pločica, sanitarija i prozora. Isto za wc. Također sam poslala i sliku prozora iz dnevnog boravka te iz spavace sobe.
Molimo, nama je izrazito važno da nam dođu kvalitetni majstori koji znaju svoj posao. Trebam ponudu za termoizolaciju, ljepljenje stiropora na plafon. Površina 50 m2.