Kompletna obnova kuće
Vela Traba
Potrebna nam je termo izolacija stiroporom jednog zida prostorije i postavljanje laminata u tu prostoriju. Dosta je hitno. Površina je oko 15 m2. Trebam kompletno renoviranje kuhinje, skidanje pločica, nove instalacije vode, instalacije elektrike, žbukanje mikro beton ili keramičke pločice - pod, ličenje. Balkon cca 7 m2, skidanje starih i postava novih pločica, saniranje i bojanje balkonskih zidova, trebam majstora. Trebam ponudu za kompletno uređenje kupaonice. Trebam okrečiti stan od 43 m2 (kuhinja većinom pločice, kupaona sva u pločicama) i zagletati špalete oko PVC ugrađenih vrata. Pristup i parking autom do stana.
Detalji: stan je u prizemlju kuće, suh. iz neznanog razloga su se pojavile gljivice po cijelom stanu, puno. potrebno je:
1.sastrugati gljivice,
2. premazati antifungalnom tekućinom i
3. ofarbati antifungalnom farbom. Boja: bijela.
Ima za pomaknuti jedan lagani mali most regal i dva ormara, ostalo nije vrijedno spomena. Sve zaštititi i uredno posao napraviti. Kompletna adaptacija prostora koji se sastoji od dvije sobe, ugradnja blok kuhinje i kupaonice, keramika, uključujući podove i ugradnja unutarnjih vrata.
Dodatno adaptacija još jedne kupaonice i zamjena unutarnjih vrata u ostatku. Tražim majstora za popravke nakon radova žbukanja i gletanja koji nisu dobro napravljeni (bužuri koji vire van, neravnine na zidovima i ostatci betona koji nisu dobro pobrušeni) te proširenje dva zidarska otvora za vrata. Riječ je o novogradnji.