Kompletna obnova kuhinje
Blišane
Trebam ponudu za izradu knauf pregradnih zidova i potkrovlja sa izolacijom. Tražim jednog ili više majstora koji mi mogu pomoći sa sljedećim radovima:
(1) Farbanje ograde duljine 3,8 m. Ograda je metalna s drvenim letvicama
(2) Farbanje vanjskog zida
(3) Farbanje metalne konstukcije
(4) Sređivanje sobe dimenzija cca 3 * 3 metra - zaštita zidova i podova, impregnacija, tretiranje gljivica i plijesni - bojanje 2 zida u 2 premaza - montaža i fiksiranje namještaja radi se o prostorili označenoj iksom (desno)
(5) Ostalo: - sanacija utičnica koje vire iz zida - revizijsko okno u zidu (cijev) - plombiranje pipe - zamjena pipe - gletanje i bojanje knaufa u kuhinji Trebam majstora za skidanje silikona oko kade s podnom oblogom, gore i po podu uz oblogu, silikon oko WC školjeke i bidea, te na umivaoniku. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije prohodne terase. Trebam zatvoriti postojeću rupu u dimnjaku i otvoriti novu. Dimnjak je stari od pune cigle. Postojeću rupu treba dovesti do faze bojanja a novu rupu do faze korištenja tj. spajanja dimnjaka od peći na rupu. Adaptacija jednosobnog stana osim spavaće sobe. Rušenje i odvoz srušenog materijala, adaptacija kuhinje sa dnevnim dijelom i cijelog kupatila, izmjena elektro i vodovodnih instalacija, izmjena 3 kom unutarnjih vrata kao i krpljenje zidova, bojanje i postavljanje pločica. Pvršina prostora cca 18 m2. Jednu prostoriju od 5 m2 čija su 2 vanjska zida potrebno je zaštititi od probijanja vlage te prebojati ili staviti sep / žbuku. Jedan je od 2 zida već izoliran s vunom i preko knaufom, dok drugi vanjski zid nije te na njemu vlaga u uglu probija obzirom da se radi o sjevernoj i vrlo vlažnoj strani. Zidove treba pre prebrusiti, gletati i obojati, ili nanijeti unutarnju finu žbuku. Jedan od 4 zida u potpunosti je prekriven ugradbenim ormarom.