Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna obnova kuhinje

Ključ


U prilogu šaljem troškovnik za nadogradnju i adaptciju objekta. Molim pošaljite ponudu. Moguća je i opcija sa mojom nabavkom materijala. Molim ponude za adaptaciju obiteljske kuće. Radi se o opsežnom proijektu promjene svih instalacija, zidnih i podnih obloga, fasade i krovišta. U prilogu se nalazi projekt i pripadajući troškovnici. Trebam ponudu za uređenje 30 kvadrata, 2 kupatila. Trebam ponudu za renoviranje stare kamene kuće. Tražim ponudu za manju adaptaciju kuhinje (stan u zgradi, 1. kat, teretni lift). Radovi se odnose na spajanje prostora kuhinje i lođe koji su sada odijeljeni unutarnjom drvenom stolarijom. Dimenzije kuhinje su 2,93 x 2,35, a lođe 2,35 x 2,35. Radovi okvirno uključuju:
- uklanjanje pregradne drvene unutarnje stolarije (vrata i dva prozora, šir. 2,35 m) i zbrinjavanje otpadne stolarije
- uklanjanje PVC podnih ploča u kuhinji (6,8 m2)
- uklanjanje zidnih keramičkih pločica (3,0-3,5 m2) i izravnanje zida
- ugradnja dodatne 2-4 strujne utičnice
- niveliranje podova kuhinje i lođe
- postavljanje podne obloge
- postavljanje knauf ili dr. pregrade sa svrhom toplinske i zvučne izolacije na bočni zid lođe koji je sada zatvoren PVC-om. Rok za izvedbu: okvirno za 30 - 40 dana. Tražim jednog ili više majstora koji mi mogu pomoći sa sljedećim radovima:
(1) Farbanje ograde duljine 3,8 m. Ograda je metalna s drvenim letvicama
(2) Farbanje vanjskog zida
(3) Farbanje metalne konstukcije
(4) Sređivanje sobe dimenzija cca 3 * 3 metra - zaštita zidova i podova, impregnacija, tretiranje gljivica i plijesni - bojanje 2 zida u 2 premaza - montaža i fiksiranje namještaja radi se o prostorili označenoj iksom (desno)
(5) Ostalo: - sanacija utičnica koje vire iz zida - revizijsko okno u zidu (cijev) - plombiranje pipe - zamjena pipe - gletanje i bojanje knaufa u kuhinji Radi se o malom balkonu koji se nalazi na trećem katu privatne kuće. Na balkon se izkazi iz dnevne sobe i moja želja je da i ovaj prostor balkona koristim kao dio sobe. Dimenzije su 1,7 x 2,5 x 2,70 visina. U perspektivi će se balkon proširiti i produžiti tako da je potrebno iskoristiti konstrukciju. Interesira me slijedeće: cijena, rok za izvođenje radova. Da li je potrebno nešto pripremiti prije, da li plafon mora biti napravljen, obzirom da je sada pleksiglas? Da li su dovoljna stakla bez škura, koja će održavati temperaturu i zaštitu od kiše i bure? Kad se poveća kvadratura balkona, da li se može iskoristiti konstrukcija?