Kompletna obnova kupaonice
Novigrad na Dobri
Trebam ponudu za građevinske radove procjene troškova adaptacije stambene zgrade, tj. troškovnik željenih radova prema nacrtu i popisu radova (u privitku) pa da okvirno znamo procijeniti trošak radova za adaptaciju. Trebam ponudu za građevinske radove: Završni sloj fasade u boji cca 320 m2; Unutarnje žbukanje zidova 2 stana 100 m2 (visina 2.5m); Podna glazura 2 x 100 m2; Vodoinstalaterski i električarski radovi. Tražim majstora za radove u stanu:
1. Obraditi zidove za vrata (4 kom)
2. Izvaditi pločice i staviti nove za prag u kupatilu
3. Obraditi cijev iza WC školjke (zatvoriti)
4. Obraditi zid koji je otišao od vlage, ali je osušen - staviti lajsnu nakon popravka zida.
5. Balkon - obrada oko prozora, zatvoriti rupe itd. Izrada pregradnog zida na stubištu i gletanje / zakrpavanje rupe nakon vodoinstalaterskih radova gips pločama.
Trebali bi umjesto rukohvata na otvorenom stubištu napraviti pregradni zid (cca 2 m2) od gips ploča između dvaju krakova stepenica. Taj pregradni zid bi završio na podestu na kojemu bi napravili drugi pregradni zid 180 cm širine i 250 cm visine s otvorom za vrata. Na istom stubištu na gornjem podestu trebali bi sanirati rupu na zidu koja je nastala nakon popravka odvodne cijevi iz kupaone. Ideja je da se pomoću gips ploča zatvori otvor. Cijev malo strši iz zida pa je potrebno malo prekrajanja kako bi bilo što ravnije sa zidom. Moguće je prije pogledati ili mogu poslati slike na whatsup. Molim ponudu samo za ruke. Potreban majstor koji bi renovirao kupatilo sa zamjenom odvoda, dovoda i struje te finom montažom. Renoviranje i izmjene prostora, novi odvod, dovod, voda, struja, uređenje komplet: zidovi, plafoni i podovi i dio stolarije te stepenište, molim ponudu. Skidanje starih pločica, lavandina, kade, dvokrilnog zidnog ormarića, vodokotlića, wc školjke u kupatilu. Zbrinjavanje (prikupljanje, sortiranje, odvoz i deponiranje): lavandina, kade, vodokotlića, zidnog dvokrilnog ormraića i šute (od starih pločica). WC školjka se mora pomaknuti naprijed kako bi se spustio visoki vodokotlić na standardnu visinu (cca 100cm). Postavljanje novih pločica u toaletu sa svim sanitarijama. Prateće vodoinstalaterske radove.