
Kompletna obnova poslovnog prostora
Jezera
Razmišljamo o kupnji kuće i našli smo kuću roh bau od 185 metara kvadratnih. Zanima me koliko bi nam trebalo još novaca da kuća bude useljiva? Trebala bih ponude za adaptaciju stana. Stan ima 64 m2, nalazi se u zgradi bez lifta na 4. katu. Specifikacija i tlocrt se nalaze u prilogu, s tim da bi se konačna specifikacija potvrdila s izvoditeljem prilikom pregleda stana na licu mjesta. Trebam ponudu za gradjevinske radove, potpuna renovacija kuće od 100 m2 građena 80-tih godina, fasada, terasa.... Adaptacija stana 63 m2, keramika pod i kupatilo 26 m2 zid. Trebam jednu sobu zidove obložit u zeleni knauf sa 5 cm vune, isto tako u wc na 3 zida ide knauf. Sve zajedno 52 m2 s tim da imam 2 otvora za vrata koje treba za 20 cm suzit, također postojeće kabele koji su po zidovima treba pripremit za montažu utičnica i prekidača, sve zajedno 8 kutija. Ima u wc 15 m2 keramike a u kuhinji 4 m2, treba montirat 4 novih sobnih vrata, stavit 2 klupice na prozore i obradit sa unutarnje i vanjske strane špalete. U postojeći ugradbeni ormar treba obložit 12 m2 osb ploča, voda u zidovima je 5 cm uvučena u zid, treba montirat školjku, vodokotlić, bojler, lavandin i tuš kadu sa kabinom. Demontaža kuhinjskih ormarića 2.5 metra gornji i donji. Ormarići se bacaju u smeće. Demontaža sudopera i suđerice. Demontaža lavaboa u kupaoni. Skidanje starog i stavljanje novog silikonskog kita u kupaoni oko kade.
U dogledno vrijeme po dogovoru i montaža novog istog sadržaja. Odštopavanje odvoda za veš mašinu u zidu. Bojanje 4 vrata u bijelo i jednog radijatora. Demontiranje kutnog ormara u sobi i odvoz.
Gletanje dvije polovine zida. brušenje i lakiranje parketa 30 m2 stana. Bojanje zidova i stropova stana 35 m2 Bojanje balkonske metalne ograde od cc 2.5 m. Postavljanje dijagnoze wc. snimanje. Spojen sa nekim wc u susjedstvu? Trebam ponudu za ugradnju termoizolacije kosog krova sa unutarnje strane (sa tavana koji je nestambeni dio kuće). Površina krovnih ploha je ukupno cca 160 m2. Dužina rogova ~ 5,20 m, visina krova od poda do sljemena ~3,70 m.