Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna obnova poslovnog prostora

Kuzminec


Trebam majstotra za popravak zidova nakon ugradnje pvc stolarije, popunjavanje rupa i ostalo. Trebam kompletnu adaptaciju stana. Stan od 75 m2, uklonjeni su svi pregradni zidovi potrebno je izgraditi nove, cigla i dio u knaufu, postavljanje estriha, parketa, stolarije vanjske i unutarnje, vodonstalaterski radovi, centralaški, spušteni strop u cijelom stanu. Jednu od garaža u nizu koja prokisnjava želio bih sanirat izolacijom ravnog krova te nakon sušenja i grubo uređenje unutarnjeg prostora. Garaža ima tlocrtnu površinu od 18 m2. Tražim izvođača radova za renorvaciju 3 velike sobe u doljnjem djelu kuće. Šaljem troškovnik i projekte. Radi se o prezidu od knaufa, spušteni stropovi, razvod struje, ugradnja sobnih vrata, izrada glazure, premještanje 2x prozora, gletanje i farbanje, obrada špaleta. Trebam probijanje otvora za vrata u nosivom zidu u prizemlju obiteljske kuće. Posao mora biti napravljen brzo i kvalitetno. Trebam zidanje dva zida od siporeksa i zatvaranje dvaju vrata isto siporeksom. Zid 1: cca 2.5 x 5 m, zid 2 cca 1.4 x 2.5 m. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba). 3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2. 4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe. Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Tražim građevinara za dovršetak zgrade. Kompenzacija u stanovima ili pola u gotovini.