Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna obnova poslovnog prostora

Zrinski Topolovac


Trebam ponudu za adaptaciju stana 87,95 m2:
- brušenje i lakiranje postojećeg parketa cca 75,00 m2
- brušenje i lakiranje postojećih prozora 10 kom.
- pregradne stijene 2 kom. (š = 200 cm; v = 260 cm; d = 15 cm)
- keramika kupatilo 4,20 m2
- keramika wc 2,45 m2
- keramika kuhinja 6,85 m2
- keramika izba 1,40 m2
- soboslikarski, ličilački radovi
- farbanje radijatora (gus) 10 kom. Tražim majstore za kompletno uređenje stana u potkrovlju od struje, vode, knaufa do ključa u ruke. Trebao bih ponudu za kreiranje kompletnog odvoda nape i potrebne radove uz to.
Osim nabavke i povlačenja cijevi nape do prozora (duljine cca 1,40 m + 1,60 m ili ako je izvedivo 2,15 cm dijagonalno) kroz spušteni strop (visina s kojom se raspolaže je 9 cm = 10,50 cm - 1,50 cm knaufa), treba skinuti i kutiju roleta na prozoru te i taj prostor koji oslobodi kutija ispuniti / sanirati (izlaz nape je moguć izvesti samo "kroz" tu kutiju rolete). Naravno, treba sanirati i rezani knauf na stropu.
U prilogu su slike prostora / rolete. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja na balkonima i terasama te mnogo drugog građevinskog posla. Radi se o adaptaciji kompletne kuće. Ttebam završnu zidarsku obradu za novopostavljena vrata i jedan mali kupaonski prozor. Trebam ponudu za adaptaciju i proširenje kuće. Skidanje starih pločica, lavandina, kade, dvokrilnog zidnog ormarića, vodokotlića, wc školjke u kupatilu. Zbrinjavanje (prikupljanje, sortiranje, odvoz i deponiranje): lavandina, kade, vodokotlića, zidnog dvokrilnog ormraića i šute (od starih pločica). WC školjka se mora pomaknuti naprijed kako bi se spustio visoki vodokotlić na standardnu visinu (cca 100cm). Postavljanje novih pločica u toaletu sa svim sanitarijama. Prateće vodoinstalaterske radove.