
Kompletna rekonstrukcija krova
Hrženica
Trebam ponudu za izradu ravnog krova.
K.1 Dobava, postava i ugradnja parne brane - Sarnavap® 500E 133,89 m2
K.2 Dobava, postava i ugradnja geotekstila - Sika® Geotekstil 200 100,39 m2
K.3 Dobava, postava i ugradnja hidroizolacije - TPO Folija tipa SIKA Sarnafil® TG 66 debljine 1,8 mm 133,89 m2
K.4 Bušenje otvora za slivnik FI 100 6,00 kom
K.5 Dobava, postava i ugradnja slivnika - Sarnafil® T bočni slivnik FI 90 6,00 kom
K.6 Dobava i razastiranje riječnog oblutka u debljini 10 cm kao balast i zaštitni sloj 13,00 m3
K.7 Dobava i postava pričvrsnih profila od galvaniziranog čeličnog lima - Sarnafil® TPO lim 7 cm 70,00 m1
K.8 Dobava i postava profila od galvaniziranog čeličnog lima - Sarnabar 6mm TPO lim 70,00 m1
K.9 Dobava i ugradnja toplinske izolacije - KEMPOR EPS 150, d=15cm 100,39 m2
K.10 lzrada padnih betona na krovu 100,39 m2 Trebam rušenje dimnjaka od elemenata fi 180 oko 5 m visine, do deke tavana, dio od 1 m na krovu se nagnuo a obučen je u lim, a na tavanu u vatrootporni knauf te pokrivanje rupe u krovu crijepom, sa odvozom šute, privatna kuća. Pristup s tavana, kroz krov.
Zanima me inox dimnjak unutarnji ali izolirani tj. dvoslojni visine oko 13 m, podrum, 2 etaže i tavan te krov, ukoliko ću morati rušiti cijeli postojeći dimnjak, materijal sa ugradnjom, fi 140 do 180, nisam sigurna zbog novih peći.
Možda je moguća i sanacija ali tek po dozvoli dimnjačara a nakon rušenja gornjeg dijela. Trebam ponudu za čišćenje oluka na zgradi četverokatnici. Ponuda za izgradnju drvene nadstrešnice na ulazu u zgradu, okvirne površine 13 m2, za istu postoji projektna dokumentacija koju možemo proslijediti, ako ste zainteresirani. Trebam ponudu za grube građevinske radove, gradnja kuće. Trebam ponudu za krovpokrivačke radove, stavljanje limenog pokrova na postojeće krovšite, podaskano (crijep je gore) krov cca 9 x 8. Zidanje visokog potkrovlja od ytonga i krov od ytonga tj kosa ploča. Kuća 9 x 13 m, ne znam kolika je dozvoljena visina potkrovlja bez dozvole, mislim 60 cm plus serklaž. Moram provjerit u općini. Koliki bi bio izračun za gradnju ako bi debljina ytonga bila 30 cm i naravno i kosa ploča.