Gradnja, grubi radovi

Kompletna rekonstrukcija krova

Velike Gorice


Radi se o projektu uređenja potkrovlja obiteljske kuće od cca 150 m2. Trenutno je stanje objekta takvo da je donja etaža uređena, a potkrovlje koje treba urediti je u fazi ''visoki roh bau''.
Preostalo je napraviti izolaciju krova, plivajući pod, prezide, instalacije (struja, voda, plin...), te sve ostalo što je predviđeno izvedbenim projektom do faze ''ključ u ruke''. Posjedujem izvedbeni projekt te troškovnik. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje potkrovlja nad dijelom kuće površine 28 m2 sa betonskim krovom te stiropor fasadom novoizgrađenog zida. Potrebna skela. Tražim izvođača koji može završiti radove na krovištu poslje prošlog lošeg izvođača. Uzeo je avans, skinuo staro krovište (crijep), pokrio folijom od kiše i neće završavati radove, jer kaže da treba nove grede (nije bilo to ugovoreno prilikom ugovora s nim). Majstori koji bili su kod nas prije rekli su da je s gredama sve uredu, samo su letve loše. Jučer bila kiša, nisam siguran koliko još ova folija može trajati. Trebam izradu inox dimnjaka i umetanje u postojeći zidani dimnjak. Visina dimnjaka cca 7,2 m. Svijetli otvor dimnjaka 16 x 20 cm (to treba provjeriti). U prizemlju kuće je priključen kamin na drva. Kuća je visoka prizemnica. Molim prijedlog rješenja i informativnu cijenu. Trebam ponudu za zatvaranje pola balkona na zadnjem katu zgrade (6. kat) uz izvedbu krova od panela i bočnih stijena. Prije početka radova potrebno je skinutu postojeću fiksnu konstrukciju tende (pričvršćeno vijcima).
Dimenzije prostora za zatvaranje su 6 x 1 x 2.5 m (Širina x Dubina x Visina na dijelu uz zgradu). Taj prostor bi sa jedne strane imao vrata, s nasuprotne vratima bi bila zatvorena stijena (pola visine vrata), a od naprijed bi bili prozori s izo staklima (4 komada, kao na slici primjera od susjeda). Konstrukcija bi bila bijele boje.
U privitku upita sam stavio slike:
1. Balkon gore.jpg - slika prostora koji se zatvara
2. Balkon dolje_1.jpg - slika balkona odozdo (zoom najgornjeg balkona)
3. Balkon dolje_2.jpg - slika odozdo
4. Balkon primjer_1.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (lijevo)
5. Balkon primjer_2.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (desno; ovdje je staklo bočno, a kod mene bi bilo zatvoreno)
6. Balkon primjer_3.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (odozdo) Trebam ponudu za građevinske radove izrade Ytong bijelog stropa odnosno balkona na postojećoj terasi veličine cca 3.6 x 6 metara odozgo s pokrovom - pločice i ogradom a odozdo rasvjeta s vodootpornim gips pločama ili slično. Plaćanje u kešu. Radovi u proljeće. Trebam ponudu za limarske radove. Radi se o zamjeni dotrajalog hortizontalnog žljeba sa jedne strane dvokatne zgrade. S druge strane je u redu jer je aluminijski. Dužina oko 14 m. Vertikale su plastične i ne treba ih mjenjati. Molim ponudu.