
Kompletna rekonstrukcija krova
Zaprešić
Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, zidanje dimnjaka za centralno grijanje na drva izvan kuće Schiedel 6,3 metara fi 18 (temelj za dimnjak napravljen). Komplet dimnjaka od 7 m fi 18 kupljeno.
Radi potresa 29.12. koji nam je srušio dimnjak, nosive zidove tavanskih prostorija, daske i rogove krova i crijep moramo napraviti novi dimnjak ali izvana i sa druge strane kuće. Trebam zidanje dimnjaka, stari je urušen. Novi bi uz fasadu gradili ako je moguće. Molim ponudu majstora. Molim ponudu za skidanje krova od salonit ploča i postavljanje limenog krova cca 60 m2. Postavljanje žljebova i oluka sve s vlastitim materijalom. Trebam ponudu za drvenu nadstrešnicu, uz kuću, može s malim padom (nagibom) od kuće. Potrebne dimenzije: od postojećih stupova do stupa = 5,10 x 5,10 m.
Može i s kritinom (npr. polikarbonat 10 mm, ili bitumenske valovite ploče). Nadstrešnica - pergola se nalazi uz kuću, gdje je grill. Molim za ponude i navedite kada bi bila realizacija. Potrebno je umjesto crijepa na krov postaviti lim, napraviti opšav oko dimljka, po potrebi zamijeniti pokoju gredu i ostali potrebni radovi. Trebam ponudu za lakiranje drvene građe (lamperija) na objektu koji predstavlja garažu, garaža je otvorenog tipa. Površina je cca 100 m2, za slike mozete mi se obratiti. Trebam ponudu za građevinske radove, rušenje stare i gradnja nove kuće.