
Kompletna rekonstrukcija kuće
grad Pag
Postavljanje podnih keramičkih pločica u ostavi i maljanje iste, trebam majstora. Tražimo ponudu za prizemlje površine od 120 m2 sa svim materijalom. Struganje sve stare boje sa zidova jer ima puno naslaga, impregniranje, ravnanje gdje je krivo, postava kutnih aluminijskih lajsni na sve kutove, gletanje u dvije ruke, brušenje, silkoniranje oko stolarije i svih kutova.
Izrada zida od knaufa, dupli knauf obostrano, između hodnika i kuhinje, cijena s materijalom,
Potkrovlje 60 m2, izrada krauf stropa u cijelom stanu i skrivanje greda koje vire iz zida blendama od knaufa, gletanje, brušenje stropova, silkoniranje.
Cijena s materijalom, 25 cm, staklena vuna. Izrada knauf pregradnih zidova, dupli knauf obostrano, gletanje, brušenje. Cijena s materijalom. Trebam ponudu za sanaciju pukotina zidova nakon potresa. Trebam uslugu postavljanja stropnih ploča (Armstrong tip), ca 56 do 60 m2. Materijal imam osiguran. Napomena: kod postojeće metalne konstrukcije treba samo zamjena vodilica, sukladnih novim pločama. Tražim tvrtku koja obavlja više građevinskih poslova odjednom jer imam nekoliko radova na kući koje je potrebno obaviti. Sanacija dimnjaka, zapravo bušenje rupe u podrum za čišćenje dimnjaka. Rušenje verande i izgradnja nove terase, rušenje zida u kuhinji i izgradnja izlaza kliznog na novu terasu. Zatim, ako bi u to vrijeme radili i kuhinju: postavljanje pločica, kao i novih utičnica za struju. Također, i novi pod u kuhinji. Zavisno o ponudi, moguća i sanacija kupaonice. Na mail adresu vam mogu poslati i slike verande. Potrebna je sanacija pukotina u pregradnom zidu koje su nastale nakon potresa. Pukotine se nalaze na gornjem dijelu zida. Pretpostavka je da se radi o širim pukotinama do 10 mm pa će možda biti potrebno zapunjavanje. Površina za sanaciju je cca 5 m2. Kupaona 2 x 2 m, instalacija WC školjke na mjesto sadašnjeg umivaonika, prebacivanje umivaonika na suprotni zid pored vešmasine, skidanje sadašnje tuš kabine i postavljanje nove, ugradnja novih vrata na kopaoni. Rušenje dimljaka koji ide kroz kupaonu i time stvaranje mjesta za stajaći ormar.