Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna rekonstrukcija kuhinje

Blinja


Trebam ponudu za sanaciju curenja u lođi, potrebno je utvrditi uzrok curenja i sanirati. Potrebno je rušenje staklene stjene od balkona te zazidati bakon kako bi se proširila kuhinja za veličinu balkona. Molim da mi javite točne podatke koji su potrebni kako bi mi poslali okvirnu cijenu radova. Trebam ponudu za kompletno renoviranje kupaonice (vodoinstalaterski i keramičarski radovi) cca 4 m2, podne pločice u hodniku, cca 4 m2, zidne i podne pločice kao i vodoinstalaterski radovi u kuhinji, parket cca 4 m2 Tražim majstore za adaptaciju kuće. Promijenio bih raspored prostorija, stavio knauf na plafon, betonirao pod i ostalo. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Trebam ponudu za građevinske radove ručnog žbukanja, keramiku i ostalo u kupaonici 3 × 1,5 m. Potrebna nam je sanacija štete od prodora vode na mjestu gdje se balkon spaja s kućom. Radi se o dva balkona i dva mjesta na kojima voda prodire s ruba balkona u prostoriju ispod.