
Kompletna rekonstrukcija kuhinje
Gornja Vlahinićka
Vađenje 3 okvira sobnih vrata u stanu, gletanje okvira nakon demontaže. Sanacija prostora nakon prodora vode: Prostor 1 - struganje , gletanje i izoliranje fleka tretiranje protiv gljivica 7 m2, zid i strop bojati disp. bojom 45 m2. Spušteni strop od karton - gips ploča popravak zidarski 5 m2. Prostor 2 - struganje , gletanje i izoliranje fleka 3 m2, bojanje disp. bojom soba 52 m2. Molim ponude sa izraženom jediničnom cijenom za gore navedene radove. Trebam majstora za postavljanje nape u stanu i bušenje rupe za napu. Trebam izvođača građevinskih radova za uređenje interijera, vodoinstalaterski i keramičarski radovi, za renovaciju kupaone. Demontaža tuš kabine, umivaonika, WCa, pločica i sve na novo, remontaza bojlera + ugradnja kliznih vrata umjesto standardnih. Kupaona je mala, 170 x 210, tuš kada je 170 x 80, osim tuš kade mali umivaonik i wc i vešmasina. Ima dovoljno prostora za sve, pogotovo sa novim kliznim vratima.
Tuš kadu sam nabavio, ostale sanitarije trebam kupiti, to mogu ili ja ili preko vas; novi umivaonik sa zrcalom, novi wc i kotlić (ne ugradbeni), osim toga i prerada instalacija zbog pomicanja vešmašine. I plocice nove naravno. Odvod vešmasine ide u pod i ima neki odušnik, to je prijašnji vlasnik radio, taj odvod s odušnikom je pored tuš kabine i nisam siguran spajaju li se odvodi pa jedna cijev ide u vertikalu ili nešto drugo. Sve možda ide u novi ventilacijski motor. Nova lampa, po mogućnosti i dorada instalacije struje za lampu da i zrcalo iznad umivaonika ima pozadinsko ambijentalno svijetlo na prekidač.
Staklena stijena za tuš kabinu išla bi naknadno sa jednom firmom, tako da to ne treba. Osim ako bi išlo u neku dobru cijenu. Po mogućnosti u najkraćem roku. Trebam ponudu za unutarnje uređenje potkrovlja kuće, knauf, pregradni zid, podovi. Trebam majstora koji bi skinuo postojeća ulazna dvokrilna vrata, postavio nova jednokrilna, postavio knauf, zažbukao potrebno i postavio nova. Sav materijal je već nabavljen. Molim info odmah o okvirnoj cijeni. Trebam vodoinstalatera, vodne i odvodne instalacije u kupaoni od ca. 10 m2. Ugradnja sanitarija i postavljanje pločica i podnih obloga.