
Kompletna rekonstrukcija kuhinje
Gornji Rajić
Trebam majstora za uređenje unutrašnjeg stepeništa. Na betonske stepenice stavili bismo keramičke pločice i nakon toga pogletati i pokrečiti cijelo stubište. Trebam ponudu za građevinske radove: Završni sloj fasade u boji cca 320 m2; Unutarnje žbukanje zidova 2 stana 100 m2 (visina 2.5m); Podna glazura 2 x 100 m2; Vodoinstalaterski i električarski radovi. Trebam ponudu za obnovu kupaonice koja je stara preko trideset godina i niti jednom u tom periodu nije adaptirana.
Kupaonica je cca velicine 2 x 1.5 m.
Tražim vađenje stare kade, ugradnja tuš kabine u kut, promjenu dovodnih cijevi, kao i postavljanje novih u potpunosti zajedno sa drugacijom shemom i 2 nova izlaza te postavljanje umivaonika (koji zasada ne postoji).
Pritom bi htio skidanje starih pločica i ljepljenje novih, kao i ostale keramičarske radove po dogovoru.
Zanimala bi me okvirno cijena. Potrebna je adaptacije jedne etaže kuće površine cca 90 kvadrata.Treba izvršiti etažiranje prostora, dakle novi priključak vode i struje i izvesti nove instalacije struje i vode te odvode te pregradne zidove od knaufa. Potrebno je zamjeniti vanjsku stolariju i sanirati špalete. Molim firmu koja može preuzeti sve radove sistem ključ u ruke. Trebam adaptaciju kuće građene 60-tih godina. Kuća je 4 x 9 m2 + genk na dvije etaže. Donji dio kuće je ukopan. Potrebna je i adaptacija škarpe koja je cca dužinom 9 x 9 m. Sistem ključ u ruke. Hitno tražimo majstora za postavljanje 3-ojih sobnih vrata, krpanje otpale žbuke (cca 5 m2). Također trebam keramičara za postavljanje pločica u kupaoni, kuhinji i hodniku.
Radi se o jednosobnom stanu gdje su sve stare pločice skinute, promijenjena instalacija i sada dolaze završni radovi keramike. Dakle samo postavljanje pločica i tuš kade bez kabine. Potrebno mi je sagraditi jedan zid dimenzija cca 2 m x 2,5 m, na drugom zidu zatvoriti otvor u kojem su stajala vrata klasičnih dimenzija te na trećemu veći dio (veličine klasičnih vrata) otvoriti u obliku luka. Unutar navedenih zidova stajala bi kuhinja, odnosno kuhinjski elementi i uređaji. Ne znam je li potrebno zidati ili knauf. Unutar kuhinje trebat će ostavljati i pločice, no površinu u ovom trenutku ne znam.