Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna rekonstrukcija kuhinje

Škrljevo


U kupaonici (oko 2 x 2 m i 2,7 m visine) nekad uređene kuće skinute su zidne i podne pločice sa žbukom te je instalirana nova vodovod i kanalizacijska instalacija. U kupaoni je plinski bojler za centralno grijanje. Instalacija centralnog grijanja postoji, ali sa skinutim radijatorima. Potrebni su radovi:
1.) Žbukanje zidova i betoniranje poda kupaone, tj. stvaranje podloge za pločice
2.) Postaviti pločice podne (manje od 4 m2) i zidne do oko 2 m visine (ukupno zid oko 15 m2
3.) Montirati WC-školjku s kotlićem, umivaonik u WC-u, možda i tuš, ugraditi ventil za ispust vode iz cijevi koje vode na višu etažu (potkrovlje), priključiti sudoper u kuhinji s ugradnjom protočnog bojlera
4) Za centralno grijanje služi plinski bojler i/ili peć na kruta gorivo (desetljećima funkcionirao rad jednog ili drugog, ali ne istovremeno zajedno). Postoji cijela instalacija (sve spojeno: cijevi, pumpe, expanz. komora, ventii, i ostalo) ali radijatori su skinuti. Potrebno je namontirati radijatore i pokrenuti obadvije verzije grijanja (plinsko i na kruto gorivo). Podrazumijeva se da radi jedno ili drugo, ali ne obadvoje istovremeno.
Molim ponudu za radove, koji bi trebali biti dovršeni do 30.travnja. Pločice i aparate kupujem sam u dogovoru s izvođačem. Radovi će se izvoditi sigurno, ali količina ovisi o dosegu financija (vjerojatno, nadam se sve navedeno). Ponudu (poželjno što cjelovitiju iako ne nužno konačnu) molim dostaviti na email. Kuća je iznutra oštećena od vlage, potrebno je skinuti otpalu boju, pretpostavljam gletati i na kraju oličiti zidove. Radi se o 46 m2 u donjem dijelu kuće. Obiteljska kuća, godište 1980. Treba sanirati odvod s krovne terase (cca 10 kvadrata), iz kojeg vlaži u na stropu sobe ispod terase. Također, trebalo bi staviti novo korito tuš kade na katu, jer iz postojećeg vlaži na stropu sobe u prizemlju kuće. Molim ponude. Trebam majstora koji će pregraditi unutarnje stepenice sa lamperijom i sobnim vratima, uključujući materijal i rad. Trebam majstora za uređenje balkona. Trebam majstora za postavljanje silikona s vanjske strane dva PVC prozora te gletanje zida uz jedan prozor površine manje od 0.5 kvadrata. Molim ponudu i okvirno vrijeme kada bi se navedeno moglo učiniti. Adaptacija kuhinje - prostorije 5 × 2, skidanje žbuke i ponovno žbukanje, gletanje, krečenje plus knauf.