Kompletna rekonstrukcija poslovnog prostora
Anžići
Trebam kompletnu adaptaciju stana kvadrature 35 m2 sa lođom od 9 m2 u derutnom stanju. Potrebno je rušenje kupatila i kuhinje s kompletnom adaptacijom.
- ugradnja novih instalacija voda i struja
- ugradnja podnog grijanja
- ugradnja novih podova (masivni parket i keramičke pločice)
- bojanje zidova i novi stropovi Tražim majstora za renoviranje kupaone, pločice, tuš kada, bojler, umivionik, slavine. Treba izbušiti rupu (okrugli otvor promjera 130 mm) za napu. Zid je vanjski, građen od opeke debljine cca 30 cm maksimalno. Rupa je s vanjske strane kuće na visini 5 m. S unutarnje strane (u kuhinji) dignuti su svi kuhinjski elementi i jasno označeni električni kabeli. Kompletna adaptacija roh bau poslovnog prostora. Instalacije vode i struje, izrada stepenica, izrada sanitarnog čvora, postavljanje pločica, žbukanje, izrada podova. Zbog kapanja vode iz bojlera, stradao mi je od vlage dio zida u stanu površine cca 1 m2. Koliko bi koštala sanacija okvirno? Da li biste bili voljni doći u stan na procjenu stanja i dati preporuke za dalje? Trebam ponudu za izradu Ytong bijelog stropa, rekonstrukcija tavana s drvenim gredama u lošem stanju, cca 35 m2. U kupaonici (oko 2 x 2 m i 2,7 m visine) nekad uređene kuće skinute su zidne i podne pločice sa žbukom te je instalirana nova vodovod i kanalizacijska instalacija. U kupaoni je plinski bojler za centralno grijanje. Instalacija centralnog grijanja postoji, ali sa skinutim radijatorima. Potrebni su radovi:
1.) Žbukanje zidova i betoniranje poda kupaone, tj. stvaranje podloge za pločice
2.) Postaviti pločice podne (manje od 4 m2) i zidne do oko 2 m visine (ukupno zid oko 15 m2
3.) Montirati WC-školjku s kotlićem, umivaonik u WC-u, možda i tuš, ugraditi ventil za ispust vode iz cijevi koje vode na višu etažu (potkrovlje), priključiti sudoper u kuhinji s ugradnjom protočnog bojlera
4) Za centralno grijanje služi plinski bojler i/ili peć na kruta gorivo (desetljećima funkcionirao rad jednog ili drugog, ali ne istovremeno zajedno). Postoji cijela instalacija (sve spojeno: cijevi, pumpe, expanz. komora, ventii, i ostalo) ali radijatori su skinuti. Potrebno je namontirati radijatore i pokrenuti obadvije verzije grijanja (plinsko i na kruto gorivo). Podrazumijeva se da radi jedno ili drugo, ali ne obadvoje istovremeno.
Molim ponudu za radove, koji bi trebali biti dovršeni do 30.travnja. Pločice i aparate kupujem sam u dogovoru s izvođačem. Radovi će se izvoditi sigurno, ali količina ovisi o dosegu financija (vjerojatno, nadam se sve navedeno). Ponudu (poželjno što cjelovitiju iako ne nužno konačnu) molim dostaviti na email.