Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna rekonstrukcija poslovnog prostora

Gornja Greda


Trebam ponudu za gletanje i bojanje manjeg stropa u kupatilu i hodniku i zida u hodniku i bojanje istog i ugradnja kupatilskog prozora. Kupila sam stan kojeg želim djelomično adaptirati. Trebam ponudu za radove. Znači u stanu bi trebalo napraviti slijedeće:
- otvoriti prolaz između kuhinje i dnevnog boravka (ne znam da li je u pitanju nosivi zid ili nije);
- dva manja zidića (koji su "šuplji") između dviju soba srušiti i napraviti jedan novi pregradni zid pola metra dalje;
- u kupaonici jedan dio zida srušiti kako bi se kupaonica malo povećala i napraviti dva nova zida. Ne znam da li sam dobro objasnila, ali pretpostavljam da će netko doći vidjeti stan i zatim napraviti ponudu. Imam također namjeru i adaptirati kupaonicu kompletno (izmjena cijevi, nove pločice, postavljanje sanitarija i električne grijalice)
Zgrada nema lifta. Stan je trenutno prazan (nitko u njemu ne živi). Trebam ponudu za zamjenu vrata i obradu zidova, treba troja vrata izvaditi i nova postaviti te odraditi špalete. Skidanje starih pločica, lavandina, kade, dvokrilnog zidnog ormarića, vodokotlića, wc školjke u kupatilu. Zbrinjavanje (prikupljanje, sortiranje, odvoz i deponiranje): lavandina, kade, vodokotlića, zidnog dvokrilnog ormraića i šute (od starih pločica). WC školjka se mora pomaknuti naprijed kako bi se spustio visoki vodokotlić na standardnu visinu (cca 100cm). Postavljanje novih pločica u toaletu sa svim sanitarijama. Prateće vodoinstalaterske radove. Trebam ponudu za renovaciju kuće. Kuća se sastoji od dvije etaže, potkrovlja i konobe (podruma). Potrebno je:
1. Izgradnja dodatne (3.) etaže
2. Postavljanje novih deka od armiranog betona (postojeće deke su od daski)
3. Postavljanje novog krova (crijepa) sa postojećim kamenim gredama
4. Rušenje postojećeg vanjskog stepeništa i postavljanje novog
5. Dozidavanje postojećih balkona na 2 etaže te postavljanje novog na dodatno izgrađenoj etaži
6. Kuća je kamena s poluoljuštenom žbukanom fasadu. Postojeću žbuku potrebno je ukloniti te očistiti kamen i nadopuniti ga gdje je potrebno. Trebala bih ponudu za sanaciju knaufa oko krovnih prozora, jer je prokišnjavalo zbog neodržavanog krova na zgradi. U prilogu su slike. Trebam ponudu za postavu knaufa na strop 120 m2 i sanaciju stana od 155 m2 nakon potresa.