Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna rekonstrukcija poslovnog prostora

Jablan


Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije i dogradnje obiteljske kuće. Micanje postojećeg krovišta i stropa (trstina), rušenje dva pregradna zida, zatvaranje postojećeg prozora te probijanje novog. Proširenje vanjskih stepenica, izrada kratkog temelja za tendu (5m), uklanjanje betonskog ulaza u podrum.
Hidroizolacija i betoniranje poda podruma i stepenica za podrum (20 m2), izrada ploče između prizemlja i kata (90 m2), zidanje kata te zidanje pregradnih zidova, izrada krovišta (jednostrešno, lim), izrada betonskog stepeništa između prizemlja i kata. Uklanjanje postojećih dimnjaka (2 kom.) Izrada podloga u prostorijama te žbukanje. Tražim majstora za kompletno preuređenje stana. Stan ima 45 kvadrata. Preuređenje će uključivati vodoinstalaterske radove, keramiku, podove (laminat), ugradnja kuhinje itd. Slobodno se javite za dogovor oko dolaska kako bi mogli napraviti procjenu i ponudu. Bilo bi idealno kad bi radovi mogli početi što prije. Trebam ponudu za renoviranje hrastove drvene kuće od oko 50 m2:
1. zamjena krova (trenutno su salonitne ploče pa ih treba zbrinuti na odgovarajući način)
2. popravak / izrada poda kako bi se dobio prostor u potkrovlju (trenutno samo dio kuće ima potkrovlje) i sanacija trenutnih stepenica koje vode u potkrovlje
3. kompletno uređenje unutarnjih zidova kuće i izolacija
4. zamjena dva manja prozora, troja vrata i ugradnja staklenih kliznih vrata
5. dogradnja dimnjaka
6. napraviti pod (npr. laminat, trenutno je samo beton)
7. popravci i sanacija drvenih dijelova gdje je potrebno
8. premazivanje cijele kuće zaštitnim lakom ili sl. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba). 3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2. 4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe. Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Trebam obradu špaleta oko novomontiranih vrata na kući. Potrebna mi je renovacija prostora veličine 44 kvadratna metra koja uključuje zidarske i ličilačke radove, uređenje postojeće stolarije, postavljanje laminata u dvije prostorije (cca 25 kvadrata), provođenje cijevi za vodu (cca 1 - 2 m), postavljanje keramike (cca 10 kvadrata). Prostor je visok oko 4 metra. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kupaonice.