Kompletna rekonstrukcija poslovnog prostora
Selca
Trebam majstora za bojanje terase i bojanje stupića ograde. Isto trebam majstora da razmontira staru tendu i eventualno malo gletanja gdje ostaju rupe, Terasa ima 7 kvadrata. Trebam ponudu za keramičarske radove na uređenju nove kupaonice i postavljanje tuš kade i samostojeće kade, djelomično postavljene ostale sanitarije, nova kupaonica, pločice velikih dimenzija. U kuhinji i kupaoni treba sanirati zidove (otpala žbuka) te nakon uvođenja centralnog "zakrpati" rupe gdje su provučene cijevi. Trebam keramičara za adaptaciju kupaonice (30 m2 zidovi i podovi) stana. Radovi moraju započeti početkom svibnja. Za dodatne informacije molim nazovite. Kontaktiram vas radi balkona kojeg bi trebalo adaptirati odnosno dovesti u prvobitno stanje nakon što je jedna firma izvodila radove postavljanja tekuće izolacije i skidanja iste, te ostavila balkon u nedovršenom stanju te je sada je dužna platiti sanaciju.
Otvoreno ću reći da je nemoguće naći izvođača koji bi došao raditi tako mali prostor te stoga slobodno stavite cijenu kakvu god mislite da će vam se isplatiti samo da dobijem ponudu po kojoj ja dobijem novce i plaćam vama.
Mogu poslati link na video, za balkon i objašnjavam (ima zvuk) o čemu se radi te se nadam kako bi mogao po tome dobiti neku ponudu? Trebam ponudu za građevinske radove dogradnje 30 m2 prostora te za radove kompletne adaptacije 80 m2 prizemlja. Trebam ponudu za postavu hidroizolacije oko prozora u sobi. Na jednom mjestu je otpala žbuka pa kada pada kiša, voda se slijeva niz gurtnu i navijač gurtni na klupicu pvc prozora u sobi.