
Kompletna rekonstrukcija poslovnog prostora
Sigetec Ludbreški
Trebam uslugu stavljanja špaleta na prozor dimenzija 2540 / 930. Boja orah (pvc) 5. kat. Prozor je stavljen prošli tjedan. Tražim zidara za uređenje hodnika nakon poplave, zidove treba urediti i pobojati. Na mjestu gdje su bile lajsne je najviše posla za krpanje i gletanje, zatim krpanje pukotina od potresa i na kraju podlogu vidjeti što montirati na pločice zbog toplinske izolacije. Adaptacija potkrovlja: skidanje postojećeg knaufa i stiropora, postavljanje izolacije (staklena vuna) i brodskog poda. Površina: cca 80 m2. Ponuda za izvođenje radova sa i bez materijala. Trebam ponudu za uređenje gornjeg kata, kuća nova cca 9 x 8, sve instalacije, žbukanje i sve ostalo. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kupaonici (pod i zidovi), te obzidavanje nove kade. Vodoinstalaterski radovi su završeni. Željeli bi renovirati kupaonicu cca 3,5 m2. Htjeli bi promjeniti pločice; postojeća je samo tuš kada (bez kabine) te bi htjeli ugraditi novu kadu s tuš kabinom. Trenutno je postavljena wc školjka s otvorom u podu, a htjeli bi zidnu ugradbenu školjku. Pozicije tuš kade i umivaonika te priključka i odvoda za veš mašinu ne bi bilo potrebno premještati. Eventualno da se odmah promijene cijevi (možda ne bi bilo loše).
Trenutno smo u fazi prikupljanja ponuda te mogućih termina za izvedbu radova. Planirani radovi bi bili iduće godine.
Postoji mogućnost renoviranja kupaonica kod više stanara u istoj zgradi. Kad prikupimo ponude distribuirat cemo susjedima pa ćemo vidjeti tko je zainteresiran sve. Trenutno se još troje susjeda izjasnilo da razmišljaju o renoviranju.
Veselim se okvirnoj ponudi. Trebam majstora za adaptaciju stana, gletanje zidova s mrežicom, bojanje zidova, rušenje zidova, postavljanje odvodnih i dovodnih cijevi, izmjena električnih instalacija, postavljanje laminata i pločica.