Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna rekonstrukcija stana

Velike Sesvete


Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja na balkonima i terasama te mnogo drugog građevinskog posla. Radi se o adaptaciji kompletne kuće. Trebam ponudu za spustiti strop, prostor je sam po sebi prilično visok i napraviti pregradne zidove. Potrebno je sprovesti struju, vodu te odvod. Strop je na strani kupaone (vidi nacrt) relativno nizak te se uzdiže. Strujni vodič je sproveden do prostora te je prisutna cijev odvoda i vode u podu. Inače, dilema mi je banja, da li knauf ili cigla, zbog pločica, cijevi itd. Zanima me neka okvirna cifra sveukupne izvedbe, odnosno što se da napraviti od svega navedenog. Trebam ponudu za adaptaciju apartmana. Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Trebam soboslikara, postavu plafona, knauf, bušenje zida i postavu vrata. Trebam ponudu za ravnjanje zidova bazena, postavu izolacije, postavljanje mozaika i fugiranje. Kompletna renovacija WC i kupatila, trebam majstora.