
Kompletna renovacija kuće
Sirova Katalena
Trebam preurediti mali WC, uključuje skidanje starih i postavljanje novih pločica te zamjenu wc daske i vodokotlića. Trebam ponudu za kompletnu renovaciju kuće. Trebala bih ponudu za adaptaciju kuće. U attachmentu se nalaze izvedbeni projekt i troškovnik radova. Budući da je riječ o kompletnoj adaptaciji kuće iz 30-ih godina te radovi uključuju angažman više različitih vrsta radova, nije nužno da dobijem ponudu od jedne tvrtke, odnosno može biti više njih (posebno vodoinstalaterski, keramičarski radovi i sl.). Unaprijed se zahvaljujem. U kupaonici (oko 2 x 2 m i 2,7 m visine) nekad uređene kuće skinute su zidne i podne pločice sa žbukom te je instalirana nova vodovod i kanalizacijska instalacija. U kupaoni je plinski bojler za centralno grijanje. Instalacija centralnog grijanja postoji, ali sa skinutim radijatorima. Potrebni su radovi:
1.) Žbukanje zidova i betoniranje poda kupaone, tj. stvaranje podloge za pločice
2.) Postaviti pločice podne (manje od 4 m2) i zidne do oko 2 m visine (ukupno zid oko 15 m2
3.) Montirati WC-školjku s kotlićem, umivaonik u WC-u, možda i tuš, ugraditi ventil za ispust vode iz cijevi koje vode na višu etažu (potkrovlje), priključiti sudoper u kuhinji s ugradnjom protočnog bojlera
4) Za centralno grijanje služi plinski bojler i/ili peć na kruta gorivo (desetljećima funkcionirao rad jednog ili drugog, ali ne istovremeno zajedno). Postoji cijela instalacija (sve spojeno: cijevi, pumpe, expanz. komora, ventii, i ostalo) ali radijatori su skinuti. Potrebno je namontirati radijatore i pokrenuti obadvije verzije grijanja (plinsko i na kruto gorivo). Podrazumijeva se da radi jedno ili drugo, ali ne obadvoje istovremeno.
Molim ponudu za radove, koji bi trebali biti dovršeni do 30.travnja. Pločice i aparate kupujem sam u dogovoru s izvođačem. Radovi će se izvoditi sigurno, ali količina ovisi o dosegu financija (vjerojatno, nadam se sve navedeno). Ponudu (poželjno što cjelovitiju iako ne nužno konačnu) molim dostaviti na email. Štemali smo pregradni zid i sada treba završetke obraditi i učvrstiti, zidarski nadvoj. Trebam ponudu za adaptaciju stana 75 m2 potrebno sve promjeniti, podloge, cijevi, farbanje, pločice itd. Moj materijal. Trebam ponudu za obradu špaleta oko prozora i vrata sa unutarnje strane. U pitanju je troje ulaznih vrata i tri prozora.