Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna renovacija poslovnog prostora

Đurđic


Potrebni su izvođači instalaterskih i zidarskih radova. Molim da nam dostavite ponudu za sljedeće građevinske i instalaterske radove: pripremni radovi, otvaranje zida na predviđenom mjestu. Izrada potrebnog šalunga (oplate) radi izvedbe otvora, zamjena instalacija. Demontaža postojeće stare željezne cijevi. Ugradnja nove plastične cijevi Fi 6 – 8, duljine približno 2 m. Spajanje nove vertikale s postojećim priključkom u podu. Ventilacija / odzračna cijev. Izvlačenje odzračne cijevi prema van, preko fasade, kako se ne bi dirala krovna konstrukcija.
Zidarski i završni radovi: Zatrpavanje otvora i sanacija zida (cca 2,5 m2), struganje i ravnanje površine (cca 2,5 m2), izolacija zida po potrebi (cca 2,5 m2), završno bojanje (cca 2,5 m2).
Molim vas da u ponudi navedete: cijenu po stavkama i ukupnu procijenjenu vrijednost radova, okvirni rok izvedbe, raspoloživost za početak radova, uvjete i način plaćanja.
Ako je potreban izlazak na teren radi preciznije procjene, rado ćemo dogovoriti termin. Fotografije postojećeg stanja u prilogu, dostupne snimke termovizijskom kamerom prema potrebi. Tražimo majstora za izmjenu drvenoga poda u starini. Radi se o 2 prostorije, zajedno oko 19 m2. Jedna prostorija je bila godinama vlažna, tako da je dio uz prozor oko 6 m2 djelimično propao, kad stanem, imam osjecaj da ću svaki trenutak pasti u konobu ispod kuhinje. Ne znam da li je greda koja drži propala. Druga prostorija je suha.
Budući da imamo plan za 2 - 3 godine kompletno renovirati, tražimo mogućnost promjene poda koji je za to vrime siguran i nije skup jer će se to sve obnavljati. Znači privremeno riješenje. Razmišljamo da u prostoriju koja je vlažna stavimo možda drvo koje se koristi za terase ako bi opet voda probila iako je sada izolirano.
Vidila sam ima u Bauhausu jeftinih alternativa. Radilo bi se oko 5. miseca. Obradu špaleta, nakon ugradnje pvc stolarije, trebam majstora. Adaptacija cca 2 kvadrata, uključuje skidanje žbuke i pločica, odvoz na deponij, popravak cijevi, knaufa i ostali završni radovi. Sanacija mjesta gdje je utiplan vanjski dimnjak na fasadu. Također, potrebno je pronalaženje mjesta gdje curi kroz alu stolariju. Potrebna dizalica koja ima korpu, zgrada ima 4 kata. Voda prodire u sobe. Zatvaranje balkona. Rezanje postojeće metalne ograde, staviti zidove, krov od sendvič panela i nekakve prozore / klizne stijenke. Trebam ponudu za bojanje željeznih prozora na stubištu, 7 katova, vanjsko i unutarnje bojanje zidova i postava tapeta u ulaznom predvorju zgrade.