Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna renovacija poslovnog prostora

Kestenovac


Demontaža kaljeve peći, zatvaranje dimnjaka i popravak zida nakon uklanjanja. Adaptacija kupaonice površine cca 4 m2. Demontaža stare keramike i sanitarija (wc školjka, lavandin, tuš kabina i bojler) te ravnanje podova i zidova, postavljanje pločica (hidroizolacije i svega drugog što ide) i postavljanje sanitarija. Nije nužno da sve radi jedna osoba.
Osim toga, u još dvije prostorije (hodnik i kuhinja) potrebno skidanje pločica (dva sloja) i postavljanje novih te zamjena vrata.
Zbog raznolikosti posla ponavljam da nema problema ako i više ljudi izvršava svak svoj dio te se možete javiti i ako radite samo nešto od navedenog. Trebam majstora za obradu unutarnjih i vanjskih špaleta na 6 prozora i 2 balkonska vrata. Na postojećoj napi iznad kuhinjskog otoka koja je montirana treba produžit dimnjak ili napravit novi dimnjak za potrebnu dužinu jer postojeći razmak između nape i kuhinjske ploče ne odgovara trebala bi biti 65 cm a ona je 105. I Treba probiti rupu u zidu za izlaz nape prema vanjskom zidu (dvije rupe su potrebne jedna za prolaz u drugu prostoriju onda iz te druge prostorije prema vanjskom zidu). Trebam izradu krovišta - zamjena postojećeg. Na dijelu kuće izrada armiranobetonske deke i uređenje interijera u dvije sobe, te stiropor fasada. Trebam zidarske usluge djelomične adaptacije stana - rušenje nekoliko zidova te zidanje novih, nivelacija poda i ostali završni radovi po dogovoru i potrebi. Trebam uslugu obrade vanjskih i unutarnjih špaleta oko prozora nakon ugradnje PVC stolarije. Isto tako potrebno je gletanje i farbanje zidova oko nove stolarije i postava klupica.