
Kompletna renovacija poslovnog prostora
Trojvrh
Trebao bih krečenje stana (45 m2), popravak dijela kuhinjskog poda i zamjena keramičkih pločica na istom (oko 2,5 m2), zamjena 2 pločice u kupaoni i popravak fuga, zamjena silikona (kada, wc školjka, bide), krečenje plinskih cijevi, krečenje kupaonskih vrata i vrata boravka sa štokovima. Završna obrada prozora nakon ugradnje PVC stolarije, trebam majstora. Trebam ponudu ra radove renovacije kupaone površine cca 5 m2. Trebam izolirati betonsku deku na tavanu. Postojeći krov je samo sa crijepovima i velika količina hladnog zraka ulazi u spavaću sobu, a velika količina toplog zraka izlazi iz sobe na tavan. Trebam ponudu za uređenje potkrovlja, pregradni zidovi i plafoni. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju.
Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova.
Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam majstora za adaptaciju stana, rušenje zidova i popravak poda vezano za hidroizolaciju.