
Kompletno preuređenje kuće
Novigrad Podravski
Trebam adaptaciju kupaone i predprostora. Radovi bi obuhvaćali ugradnju kupaonska vrata, lavaboa i kupaonskog namještaja te ugradnju perilice i sušilice veša. Potrebno je razvući električnu instalaciju. Potrebni su i knauferski radovi te gletanje i bojanje zidova. Riječ je o starijoj kući i potrebni su unutarnji radovi:
- potrebno je skinuti stare podove - jedna soba od 23 m2 na podu ima stare drvene daske, ispod je zemlje, potrebno je nakon uklanjanja ukloniti 30 - 40 cm , nasuti krupni šljunak i izvršiti betonažu. - druga soba od cca 14 m2 na podu je beton slabije kvalitete (nije armiran). Potrebno ga je ukloniti, također otkopati 30 - 40 cm, krupni šljunak i betonaža.
- Sa zidova se skida stara žbuka i potrebno ih je nanovo ožbukati.
- Sa stropa je potrebno sve skinuti - ogoliti do greda. Trenutno su gore grede i daske sa obje strane i trstina i plafon sa donje. To je potrebno skinuti. U opremanju smo poslovnog prostora te bi kao materijal za izradu izložbenog djela koristili akrilne ploče sljedećih dimenzija:
- 190 x 18 (cm) 6 kom
- 134 x 25 (cm) 3 kom
- debljina min. 15 mm
- boja transparent narančasta
- bušenje rupa p - 2 cm 18 kom.
U smislu tehničkih karakteristika, molimo za mišljenje o nosivosti prema napomenutim dimenzijama. Police će biti opterećene sa max. 5 - 10 kg. Adaptacija kupaonice, skidanje starih keramičkih pločica, demontaže kade te postavljanje novih nakon montaže novih vodovodnih i odvodnih cijevi. Molim ponudu za uređenje kućice. Slike i nacrti postojećeg stanja u prilogu. Kućica je legalizirana i nalazi se u negrađevinskoj zoni. Specifikacija potrebnih radova:
1. Izrada krova na dvije. Krov bi se sastojao od betonske ploče i kupa. (postojeći krov bi demontirali sami)
2. Kućicu bi trebalo urediti do postavljanja keramike i bojanja. Trebam majstora koji će obnoviti 50 m2 plafona. Kompletno uređenje kuhinje - rušenje drvenog šanka, skidanje drvene lamperije sa zidova, skidanje kuhinjskih pločica sa zida i poda (po potrebi), uređenje zidova i poda, prilagoditi novu kuhinju (ali rabljenu) prostoru + eventualno radovi električara i vodoinstalatera. Radovi ne bi počeli prije kraja sezone grijanja.