Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno preuređenje kuhinje

Strošinci


Oblaganje zida oko jacuzzi kade i plafona u ukupnoj kvadraturi površine koja se oblaže od 35 m2. Oblaganje izvesti letvicama drveta (IPE, Iroko) širnine 40 mm, dubine 40 mm. Letvice se postavljaju svako 40 mm. Zid su pločice, plafon je sa OSB ojačanjem. Trebam majstora za bojanje fasade (cca 300 m2). Također i za sanaciju balkona (10 m2), zamjena suhog poda ili betoniranje. Na betonskoj deki treba proširiti otvor cca 20 cm i ugraditi tavanske stepenice, donji dio deke je uređen pa će vjerojatno trebati napraviti špalete oko otvora. Trebam ponudu za renoviranje kućice 50 m2. Podovi, zidovi, uređenje fasade. Trebam majstora za izbušiti rupu za klimu. Izgleda kao rupa za napu, obraditi, postaviti s vanjske strane leptir zatvarač. Rupa se buši na lođi. Renovacija kupatila, po sistemu ključ u ruke, manje kupatilo 3 m kvadratna poda i 13 m2 zida. Trebam ponudu za poslove koji uključuju konstrukcijsku obnovu - sanacija zidova, stropa, pukotina. Riječ je o adaptaciji stana koji se nalazi u zgradi na 3. katu.
Tražimo izvođače za postavljanje instalacija: - voda, struja, kanalizacija, podno grijanje - u stanu bi bile trebale biti 3 kupaone (2 kupaone su na lokaciji postojećih instalacija tako da izvedba nije problem, 3 kupaona između dvije spavaće sobe blizu ulaza. Treba izvesti na novo i priključiti na kanalizacijsku vertikalu u stubišnom zidu. Vodu treba dovesti iz drugog kraja stana iz postojeće kupaone.
Cijeli stan treba ožbukati, sve je skinuto do cigle. Spušteni strop se izvodi na visinu cca 3.3 m, ukupna visina stana je 3.6 m. Pregradni zidovi se izvode od knaufa sa izolacijom između od staklene / kamene vune. Na pod ide parket, u hodnik idu pločice. Postavljanje keramike u sve kupaone, hodnik i kuhinju.