Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno preuređenje kuhinje

Suza


Imam problema s vlagom i vodom. Zidovi s vanjske i unutrašnje strane od stana su popucali ili imaju rupice pa mi ulazi voda. Imam vlagu u stanu i gljivice. Trebam nekoga da mi sanira stanje da mi ne ulazi voda i da mogu živjeti bez pljesni i glivica.
Trazim nekog s dobrim referencama i nekog (poduzeće) koje će izvršiti radove s garancijom. Potrebna je ponuda s planom radova, unutra i izvan stana, sa specifikacijom materijala i planom izvedbe.
Trebam pisanu ponudu i da radovi počnu najkasnije do 01.09. ili približno u tom roku. Za izvid stanja na objektu tu sam cijelo vrijeme, pa mi treba izvid čim prije. Postoje fotografije oštećenja koje izvođač može dobit. Molim da mi se hitno javite. Planirani radovi odnose se na ugrdnju 2 vrata, postavljanje vodoinstalacija, elektroinstalacija, pripremu i postavljanje podnih obloga / parket, knauferski, soboslikarski radovi i postavljanje keramike.
Potrebni radovi odnose se na završno uređenje poslovnog prostora od 29, 50 m2, što uključuje sljedeće; niveliranje poda (priprema za postavljanje parketa) postavljanje parketa za prostor veličine 26 m2, uređenje WC-a i predprostora - postavljanje keramike, wc školjke i vodokotlića (cca 4 m2) ljepljenje knauf ploča na zidove, postavljanje elektroinstalacija, razvodna ploča, postavljanje 2 vrata. Ukoliko ste zainteresirani za posao na zahtjev mogu poslati i nacrt lokala. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije krovišta, vodoinstalaterske radove i adaptaciju stare kuće. Trebam ponudu za radove renoviranja stana od cca 67 m2, neki zidovi bi se pomicali, promjena elektroinstalacija te uređenje interijera. Projekt za renovaciju je u završnoj fazi. Trebam ponudu za unutrarnje uređenje, zatvaranje balkona, probijanje 1 prozorskog otvora, ugradnja prozora, vrata, grijanje, struja. Trebam ponudu za ravnanje podova (90 m2), 2. postavljanje laminata, 3. na 3 zida je vlaga, pa bi trebala izolacija. 4. Žbuka, gletanje i farbanje WCa. Trebam majstora za rušenje zida od OSB ploča i izradu novoga cca 3 m2 od siporeksa na koja će se montirati vrata, nakon toga ličenje i gletanje istoga plus 20 m2 ličenja zidova u stanu.