Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno preuređenje kupaone

Goljak Turanjski


Imamo prostoriju u koju se ulazi iz dvije sobe. Maknuli bi oboja vrata, zatvorili i napravili ulaz iz hodnika. U istoj prostoriji je izlaz na balkon koji bi maknuli, tj. stavili prozor, pa je potrebno dozidati ostatak do prozora. Svi zidovi su siporeks. Tražim okvirne ponude. Trebam ponudu za adaptaciju poslovnog proizvodnog prostora. Prostor treba zadovoljavati uvjete propisane za proizvodnju kozmetičkih proizvoda, odnosno zadovoljavati propisane sanitarne i tehnološke norme poput protuklizne podloge i lakoperivih površina. Veličina prostorije je oko 25 m2. Voda i struja su provedeni, no nema odvodnje. Tražim firmu zainteresiranu za adaptaciju tri wc-a u ugostiteljskom objektu. Trebam ponudu za sanaciju WCa, kompletno sa tuš kabinom, WC školjkom, umivaonik, nova keramika, oko 6 m2. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru. Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Trebam ponudu za popravak nosivog zida na kojem je pukotina. Trebam majstora za obradu oko PVC prozora, 3 komada.