Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno preuređenje kupaonice

Mačkovec


Trebam ponudu za proširenje otvora vrata u nosivom zidu sa 80 cm na 120 cm, sa sanacijom - proširenjem postojećeg nadvoja. Visina zida koji se ne ruši iznad postojećeg nadvoja do gredica je 50 cm. Trebam izvođača za uređenje podrumske šupe, tzv. drvarnice u stambenoj zgradi. Radovi bi uključivali poravnavanje betonskog poda i popločavanje istog - oko 5 m2, popravak vrata te ćišćenje / oblaganje zidova drvenim pločastim materijalom. Trebam uslugu bušenja rupa za montažu kreveta, polica i TV-a. Također treba spajanje štednjaka i ploče za kuhanje na struju. Trebam ponudu za slijedeće radove u stanu:
1. Zamjena postojećih roleta novima
2. Farbanje / osvježavanje drvene stolarije
3. Gletanje i farbanje stropova, farbanje ostalih zidova (na cca 4 m2 na zidu treba vjerojatno pošmirglati trenutnu akrilnu boju)
5. Popravak parketa (brušenje, lakiranje) - potrebna konzultacija s majstorima treba li to napraviti za cijeli stan ili samo na cca 10 m2 gdje je oštećeno)
6. Dodavanje par novih utičnica
7. Ostali radovi (montaža karniša, razmontiravanje ugradbene police i odvoz dasaka...) Potrebno je da se privede poslovni prostor od 160 metara kvadratni podrum i prizemlje konačnoj namjeni. Kafe bar sa pripremom i usluživanjem slastica. Potrebno je uraditi pripremu prostora kao demontaža postojeće vanjske stolarije, štemanje zida koji razdvaja prostorije treba 4 otvora uraditi zid je od armiranog betona te je potrebno ručno štemanje tako je statika odredila komplet instalacije, grijanje, ventiliranje, struja, klime, knauf, keramiku, itd..
Imam urađen troškovnik koji vam mogu proslijediti na mail, ukoliko ste zainteresirani za ovaj poso možete mi se javiti. Radove bi bilo potrebno što prije započeti tako da me ne zanimaju ponude koje bi se započinjale za 2 ili 3,4,5, mjeseci. Trebam ponudu za izradu špaleta na 3 prozora. Trebam ponudu za adaptaciju od krova do poda.