
Kompletno preuređenje poslovnog-prostora
Milčetići
Trebam obradu špaleta za 4 pvc prozora i 1 ulazna pvc vrata. Trebam pripojenje lođe ostatku stana: Lođa je s vanjske strane zatvorena PVC prozorima i bivši vlasnici su ju oblozbložili sa svih strana stiroporom od 3 cm, a na podu lođe su postavili laminat i za sada nismo primjetili znakove vlage / prokišnjavanja.
* Pregrada između lođe i ostatka stana (duljine 3,6 m) je drvena / knauf koji bi trebalo srušiti, zajedno s prozorima.
* Radijator (duljine 80 cm) koji se nalazi uz tu drvenu pregradu bi trebalo pomaknuti uz zid prilikom pripojenja lođe.
* Razina poda lođe (na kojoj je laminat) je par cm (4 - 5) viša u odnosu na stan. To bi trebalo procijeniti i poravnati.
* Trebalo bi ukloniti sav stiropor kojim je lođa obložena, procijeniti stanje hidroizolacije, a iako nismo primjetili prokišnjavanje, brine nas stiropor na stropu lođe koji se odvojio.
* Ponovno postavljanje termoizolacijske obloge
* Bitna nam je dobra procjena hidroizolacije i ako je moguće da se napravi sve da se ona osigura.
*** od radova bi odustali ako nije zajamčena dobra hidroizolacija jer smo na zadnjem katu Trebam renovaciju male kupaone (2,3 m kvadratna). Potreban netko tko bi napravio demontažu i odnio šutu, potreban i keramičar, vodoinstalater i eventualno netko tko bi promijenio utičnice. Molim cijenu / ponudu. Trebao bih ugradnju tuš kade i kabine s tim da bi trebalo i ove pločice ukloniti i ponovo staviti jer je popuštala voda tu kod starog tuša a to je bilo napravljeno jer zidovi idu ukoso. Trebam ponudu za rušenje dijela nosivog zida i izradu neke vrste potpornja (grede ili stupa) da bi se kompenziralo za srušeni dio. Nosivi zid je betonski, debljine 12 cm, duljine 220 cm i visine 260 cm. Nalazi se u stanu koji se nalazi u prizemlju zgrade od 14 katova. Trebam ponudu za rekonstrukciju kupaone (skidanje starih pločica, nova vodoinstalacija, postvljanje novih pločica, čišćenje). Tražim ekipu za završetak adaptacije kuće. Pločice, struja, dio knaufa, fasada.