
Kompletno preuređenje poslovnog-prostora
Sveti Petar na moru
Trebaju mi ponude za uređenje poslovnog prostora 27 m2 koji je sada roh bau, a trebalo bi ga kompletno urediti za korištenje (bez namještaja).
Treba napraviti jednu prostoriju za wc sa umivaonikom, staviti bojler i grijanje, pločice na pod, urediti zidove i sve ostalo što inače ide za poslovni prostor. Htjela bih renovaciju kupaone, znači pločice ofarbati ili postaviti druge. Hrastovu kuhinju ofarbati u bijelo, samo prednji dio i još neke sitnice. Želim modernizirati prostor. Potreban popravak fasade na manjem objektu od ca 25 m2. Na objektu je postavljen novi krov tako da bi fasadu trebalo ujednačiti na mjestima gdje je krov podignut. Izolacija nije potrebna. Isti radovi na unutrašnjosti objekta. Promjene jednih vrata i jednog prozora. Mogu poslati fotke da vidite o čemu se radi. Ako je moguće da se posao odradi krajem 3. mjeseca. Trebam adaptaciju stana od 26 m2 i zanima me cijena rada sa materijalom (bez pločica, laminata i sanitarije). Nova elektro i vodo instalacija (utičnice, rasvjeta, ormar za struju, tuš kabina). Spuštanje plafona, gletanje zidova, niveliranje, laminat i keramika u kupatilo i kuhinju. Hodnik - 140 x 1,64 m; kupatilo - 2,39 x 1,66 m; kuhinja 1,65 x 1,86 m; boravak 4,83 x 3,46 m. H 2,50 m. Potrebno je instalirati I profil iznad 2 ulaza u prostoriju koji se nalaze jedan do drugoga, a dijeli ih mali stup okvirne širine 25 cm koji je potrebno ukloniti. S obje strane je potrebno napraviti betonske stupove na koje bi nalegao taj I profil. Radovi se odvijaju na nosivom zidu. Trebam majstora za sanaciju vlage u stanu. Planirani radovi odnose se na ugrdnju 2 vrata, postavljanje vodoinstalacija, elektroinstalacija, pripremu i postavljanje podnih obloga / parket, knauferski, soboslikarski radovi i postavljanje keramike.
Potrebni radovi odnose se na završno uređenje poslovnog prostora od 29, 50 m2, što uključuje sljedeće; niveliranje poda (priprema za postavljanje parketa) postavljanje parketa za prostor veličine 26 m2, uređenje WC-a i predprostora - postavljanje keramike, wc školjke i vodokotlića (cca 4 m2) ljepljenje knauf ploča na zidove, postavljanje elektroinstalacija, razvodna ploča, postavljanje 2 vrata. Ukoliko ste zainteresirani za posao na zahtjev mogu poslati i nacrt lokala.