Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno preuređenje poslovnog-prostora

Svetonedeljski Breg


Trebam ponudu za ravnanje podova i zidova i postavljanje nove keramike u kupaoni. Zanima me ponuda za kompletnu adaptaciju kupaone od pločica do sanitarija cca 8 kvadrata kao i zamjena parketa s laminatom u cijelom stanu cca 45 kvadrata. Tražim izvođača građevinskih radova za adaptaciju postojeće kuće cca 56 m2 i nadogradnju novog dijela kuće cca 60 m2 na postojeći dio. Visoka prizemnica, cca 110 m2 stambenog prostora u prizemlju i potkrovlju. Dvije terase u prizemlju od ukupno cca 15 m2 i dva balkona u potkrovlju ukupno cca 6 m2.
Postoji građevinska dozvola, s radovima se može početi po dogovoru. Zgrada je koncipirana na način da čini dva volumena – jedan na mjestu gdje je bila postojeća zgrada u kojem su smještene servisne prostorije kao što su spremište, kotlovnica, kupaonica te stubište i dvije sobe te drugi volumen pravokutnog oblika smješten južno od prvog volumena u kojem je smješten veliki otvoreni dnevni boravak s izbom i izlazom na terasu koja je dijelomično natkrivena. Na katu su smještene tri spavaće sobe i kupaonica te balkoni. Konstrukcija zgrade će biti od armiranobetonskih horizontalnih i vertikalnih serklaža s ispunom od blok opeke. Stropne ploče će biti armiranobetonske. U prizemlju će zidovi dijelomično biti armiranobetonski. Krov će biti drveni kosi dvostrešni s krovnim kućicama. Nosivu konstrukciju predmetne stambene zgrade čine armiranobetonski zidovi u prizemlju te zidovi od blok opeke debljine 25 cm sa armiranobetonskim horizontalnim i vertikalnim serklažima. Stropne ploče će biti izvedene od armiranog betona debljine 16 cm sa slojem plivajućeg poda.
Zgrada ima građevinsku (bruto) površinu od 260,39 m², stambene je namjene s jednom stambenom jedinicom. Visine je P + 1 – prizemlje i kat. O detaljima možemo nakon inicijalne okvirne ponude. Adaptacija kupaonice: skidanje pločica i sanitarija, obnova instalacija i ugradnja novog. Veličina 2 x 1.6 m.U zgradi 3. kat bez lifta. Treba nam izolacija neke vrste od vlage za spavaću sobu 3 x 3 m, sa gletanjem i farbanjem. Trebam obradu špaleta sa vanjske strane na 4 prozora plus jedan veliki (na drugoj lokaciji) tri krila plus jedan mali prozor. Sve je u jednoj stijeni. Trebam ponudu za ravnjanje zidova bazena, postavu izolacije, postavljanje mozaika i fugiranje.