Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno renoviranje kupaone

Čunkova Draga


Tražim majstora za djelomičnu adaptaciju stana. Rušenje manjih pregradnih zidova, skidanje troja vrata i zatvaranje jednog mjesta gdje su vrata bila, završna sanacija zidova, kasnije malanje (ovisi o brzini), odvoz šute, sitni završni radovi. U drugom koraku trebam keramičara za kuhinju (manji zahvat) te obrada zidova radi pripreme postavljanja nove kuhinje. U trećem koraku parketar i soboslikar. Molim kontaktirati me na broj telefona ili mail adresu. Imam u dvoru objekt 5,5 x 3 m, na kojem trebam rekonstrukciju / skinut stari malter, napravit instalaciju za vodu dogradit jedan zid. Potrebna zamjena parketa u jednoj sobi, te knaufa na stropu zbog poplave. Lokacija je poslovni prostor a termin izvođenja radova 7. / 8. mjesec kada salon zatvara zbog godišnjeg odmora. Potrebna je pisana ponuda sada za osiguranje, a zatim pouzdani izvođač koji će obnoviti prostor u dogovorenom terminu. U prilogu je slika. Tražim majstora za renoviranje kupaone, pločice, tuš kada, bojler, umivionik, slavine. Trebams ponudu za adaptaciju kupaonice u potkrovlju obiteljske kuće tlocrtne površine 5,2 m2.
1. izrada instalacija dovoda i odvoda
2.izrada instalacija za kupaonski radijator te instalacija radijatora
3. ugradnja i obzidavanje ugradbene kade
4. montaža sanitarne opreme
5. montaža i spajanje ugradbenog vodokotlića
6. izrada zida od knaufa u visini vodokotlića
7.krpanje šliceva i izravnavanje zidova,poravnavanje poda estrihom
8.postavljanje keramičkih pločica (5m2 podnih i 15m2 zidnih )
9. malerski radovi na zidovima (gletanje,brušenje,krečenje) gdje nema pločica
10. silikoniranje
U cijenu uračunajte vezni materijal i radove, a nemojte uračunati skidanje pločica, odvoz šute, sanitarije i pribor za montažu sanitarija, pločice, ljepilo, fug masu i silikon.
U prilogu su fotografije postojeće kupaonice, 3D prikaz nove kupaonice i nacrt nove. Trebam ponudu za radove adaptacije kuhinje, blagovaone i kupaonice. Kuhinja i blagovaona je jedan prostor veličine 25 m2, visina zida 3 m. Treba napraviti: na podu glazuru, postaviti nove instalacije vode i struje, odvoda, na strop knauf, postava pločica na pod (25 m2) i na zid kuhinje (3m) gletanje i krečenje. Kupaonica veličine 1,60 x 2,20 m, visina zida 3 m Treba napraviti: nove instalacije (voda i struja, odvod), postava pločica , na strop knauf, gletanje, krečenje, montaža sanitarija. U tuš kabini bi išla kanalica (bez kade)- Rušenje starih pločica u kupaonici i na podovima bi radili sami. Molim ponudu za sve radove sa materijalom. Pločice nabavlja investitor. Trebam uslugu skidanja prozora s balkonskim vratima kako bih dobila jednu cjelinu. Prioritet će imati oni majstori koji će uračunati vrijednost prozora i vrata u cijenu napravljene usluge.