Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno renoviranje kupaone

Soline


Trebam ponudu za brušenje i lakiranje unutarnjih drvenih vrata i štokova te za brušenje i lakiranje parketa po m2. Postavljanje i fugiranje pločica po m2, gletanje i krećenje po m2. Trebam ponudu za uređenje unutarnjih štokova i vrata (skidanje stare boje, popravak / krpanje, bojanje u bijelo) - 4 kom. Izolacija zatvorene lođe zbog problema s vlagom. Trebam ponudu za unutrašnju izolaciju zidova i stropa na drvenoj montažnoj kućici veličine 3 x 3 m. Materijal je sav nabavljen - osb ploče, kamena vuna i letve debljine 4 x 5 cm. Potrebno je samo još uzeti šarafe. Trebam ponudu za zatvaranje stepeništa unutar kuće i gradnju vanjskih montažnih stepenica. Trebam ponudu za potpunu adaptaciju potkrovlja ze izrada 2 stambene jedinice, 90 m2. Stan je zadnji put renoviran 2000. god, a zgrada je izgrađena 1906.god, villa. Stan je u visokim prizemlju. Stan treba kompletnu renovaciju, skidanje žbuke do cigle i kamena. Te zidove treba pripremiti da ostanu takvi, znači cigla i kamen će biti vidljivi u svakoj prostoriji na zidu osim u kupaonici. U jednom dijelu stana treba spustiti zid do poda, tj, to je uzvišeni dio do pasa, gdje se nekada ugljen istovarivao. Zidove će trebati fugirati, tj. između kamena i cigle da dobiju industrijski stil.
Podove treba mijenjati kompletno, dijelom su polcice na podu, a dijelom laminat i stari drveni pod koji treba maknuti i betonirati da sve dode u jednu ravninu te postaviti podno grijanje električno kroz cijeli stan.
Kupaonica isto tako kompletna adaptacija, i razni drugi radovi. Zatvaranje PVC prozora limom nakon ugradnje (zgrada limenka) + klupčica.